SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2019-03-21

Lietuvos dziudo jaunimo pirmenybių prizininkai

Kovo 9 d. Jonavoje vyko tarptautinis Budokos dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Rusijos. Turnyre buvo užsiregistravę apie 800 dalyvių. Šiose varžybose dalyvavo Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio treniruojami sportininkai: Laurynas Brigadierius varžęsis savo svorio kategorijoje kurioje buvo 22 dalyviai ir užėmė antrąją vietą.

Justė Šlyterytė tarptautiniame Budokos dziudo turnyre įveikusi vieną varžovę taip pat užėmė antrąją vietą. Kovo 9 d. Jonavoje vyko tarptautinis Budokos dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Rusijos. Turnyre buvo užsiregistravę apie 800 dalyvių. Šiose varžybose dalyvavo Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio treniruojami sportininkai: Laurynas Brigadierius varžęsis savo svorio kategorijoje kurioje buvo 22 dalyviai ir užėmė antrąją vietą. Justė Šlyterytė tarptautiniame Budokos dziudo turnyre įveikusi vieną varžovę taip pat užėmė antrąją vietą. Tarptautinio Budokos dziudo turnyre: Deividas Barzdaitis, Ernestas Snudaitis, Svajūnas Kondratavičius užėmė penktąsias vietas. Vitoldas Čekaitis įveikęs kovotoją iš Estijos, bet pralaimėjęs jau pirmąją kovą šių varžybų bronzos medalio laimėtojui, buvo priverstas baigti kovas.Lietuvos dziudo jaunimo pirmenybių turnyre savo jėgas išbandė sportininkai: Justas Rinkevičius, Rapolas Povilauskas, Laurynas Vaitkus, Nidijus Kasparavičius ir Paulius Margelis, tad jų aukštesnių pasiekimų tikimės ateityje. Šiose varžybose dalyvavo Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro trenerės Dianos Arlauskaitės treniruojami sportininkai, kurie laimėjo trečią vietą Gabija Mergelytė iki 52 kg svorio kategorijoje ir Kristupas Vetrovas iki 81 kg svorio kategorijoje.