El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2019-04-15

Penkioliktasis dziudo Lapių turnyras

Balandžio 13 d. Lapėse dziudo klubas „Cunami“ organizavo jau 15-ąjį dziudo Lapių turnyrą. Varžybose dalyvavo 209 dziudo kovotojai iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Panevėžio, Ukmergės, Biržų, Kėdainių, Telšių, Šakių, Jurbarko, Jonavos, Palangos, Pasvalio, Elektrėnų ir Prienų.

Dziudo turnyre dalyvavo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkai: Laurynas Brigadierius, Deividas Barzdaitis, Vitoldas Čekaitis, Kostas Kvietkus ir Paulius Margelis.
Laimėję po tris kovas varžybų nugalėtojais tapo Laurynas Brigadierius ir Deividas Barzdaitis. Įveikęs du varžovus, bronzos medalį pelnė Vitoldas Čekaitis, kovoje dėl trečios vietos privertęs pasiduoti Kostą Kvietkų (1 pergalė). Penktas liko pastaruoju metu sparčiai tobulėjantis Paulius Margelis. Nugalėtojams įteiktos turnyro organizatorių taurės, medaliai ir prizai,  prizininkams- medaliai ir diplomai, penktų vietų laimėtojams- diplomai.