Paskelbta: 2019-07-11

Jurbarko rajono vyrų vienetų teniso pirmenybės

Š.m. liepos 6-7 dienomis Jurbarko miesto teniso aikštėse vyko atviros 2019 m. Jurbarko rajono vyrų vienetų teniso pirmenybės.

Turnyre dalyvavo 19 žaidėjų iš Marijampolės, Vilniaus, Kauno, Jonavos, Skaudvilės, Jurbarko miestų. Šiame turnyre dalyvavo Jurbarko sportininkai: Kazlauskas Liudas, Paulaitis Povilas, Kliukas Tomas, Griškus Arnas, Tomkus Žilvinas, Griškus Adomas, Štulas Arvydas, Antanaitis Remgijus, Naujokaitis Valdas, Tomkus Tomas. Žaidėjai buvo suskirstyti į dvi pajėgumo grupes. Po atkaklių kovų mėgėjų grupėje paguodos prizą laimėjo Povilas Paulaitis jis užėmė 5 vietą, 3 vietą Adomas Griškus, 2 vietą Arvydas Štulas ir nugalėtoju tapo Remigijus Antanaitis. Elito grupėje paguodos prizą laimėjo Žilvinas Tomkus jis užėmė 9 vietą, 3 vietą Tomas Tomkus, 2 vietą Arnas Griškus. Atviro 2019 m. Jurbarko rajono vyrų vienetų teniso pirmenybėse nugalėtoju tapo Tomas Kliukas.