SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2017-02-06

2016 metų sunkiosios atletikos rezultatų apžvalga

Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate Streleckaitė Paulina pagal pasiektą rezultatą klasifikuota 11 numeriu. Iš viso klasifikuotos 29 sportininkės. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro komanda laimėjo 4 vietą tarp 10 dalyvavusių.

Lietuvos suaugusiųjų atskirų pratimų čempionate Balčaitis Benas, svorio kategorija iki 56 kg. laimėjo 8 vietą (35 dalyviai), o Tamuliūnas Deividas, svorio kategorijoje iki 94 kg. laimėjo 7 vietą (20 dalyvių).

Lietuvos suaugusiųjų čempionate Veverskis Rytis, svorio kategorija iki 85 kg., laimėjo 8 vietą (31 dalyvis), o Tamuliūnas Deividas, svorio kategorijoje iki 105 kg. laimėjo 7 vietą (21 dalyvis).

Lietuvos jaunimo iki 20 m. čempionate Veverskis Rytis, svorio kategorija iki 85 kg. laimėjo 4 vietą, o Tamuliūnas Deividas, svorio kategorija iki 105 kg. laimėjo 2 vietą.

Jaunučių žaidynėse iškovoti rezultatai: P. Skridla - 7 vieta, R. Mažnikovas - 6 vieta, L. Fedotovas - 6 vieta, G. Bubliauskaitė - 2 vieta, G. Pukelytė - 1 vieta, G. Lošytė - 3 vieta, P. Streleckaitė - 1 vieta.

Jei jaunučių grupės sunkiatlečiai A. Dulkys, I. Paškevičius, R. Gražinskas, L. Petrauskaitė, E. Dubinskas ir toliau treniruosis nuoširdžiai, tai tikėtina, kad ateityje mus džiugins aukštais rezultatais.

Klausučių sunkiaatlečiai dalyvavo tarptautiniuose turnyruose Panevėžyje, Marijampolėje, Klausučiuose ir įgijo vertingos varžybų patirties, pasiekė asmeninių pasiekimų.