jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Paskelbta: 2020-04-29

Jurbarko krašto žymus sportininkas Modestas Bakaitis

Tęsiame Jurbarko krašto sportininkų pasiekimų pristatymą ir trumpą interviu.
Modestas Bakaitis.
Sporto šaka - rankinis.
Modestą rankinio abėcėlės Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre mokyti pradėjo trenerė Gražina Girdžiuvienė. Sportininkas buvo kviečiamas į Lietuvos ?? jaunučių (U16) bei Lietuvos ??jaunių (U18) rankinio rinktinių stovyklas. Jurbarke baigęs 12 klasių, Modestas išvyko treniruotis į Alytų. Čia jis žaidė už „Geležinio Vilko“ komandą, vėliau už „Varsą“. Per Alytuje praleistus 4 metus, rankininkas stipriai patobulėjo, buvo pripažintas geriausiu Lietuvos linijos žaidėju, tad sulaukė pasiūlymo keltis į Kauną. Nuo 2002 m. iki 2006 m. M. Bakaitis žaidė Kauno „Granito“ komandoje. 2006 metais Modestas pradėjo legionieriaus karjerą Prancūzijos klube „Saint-Cyr Touraine HB“, kuriam atstovavo 2006-2007 metų ir 2009-2010 metų rankinio sezonuose. Taip pat po vieną sezoną, sportininkas legionieriaus duonos ragavo ir Ispanijoje. Čia jis žaidė BM „HUESCA“ (2007-2008 m.) bei BM „Labaro Toledo“ (2008-2009) ekipose. Nuo 2002 metų iki 2010 metų (savo sportinės karjeros pabaigos) M. Bakaitis atstovavo Lietuvos rankinio rinktinei. Modestas nenutolo nuo rankinio. Jis rankinio paslapčių moko ir savo neįkainojamą patirtį perteikia Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro jaunosioms rankininkėms.

Taigi, Modesto atsakymai:
1. Kiek Jums buvo metų, kai atėjote į pirmąją rankinio treniruotę?
Kai atėjau i rankinį, man buvo 10 metų.
2. Kokių dar sporto šakų treniruotėse apsilankėte vaikystėje?
Ėjau visur kur tik galėjau, bet tuo metu buvo tik rankinis, krepšinis ir futbolas , bet labiausiai mane „vežė“ rankinis. Man visada patiko komandinės sporto šakos, nors lenkiu galvą ir prieš individualias sporto šakas, kur tu esi vienas ir tik nuo tavęs vieno viskas priklauso, O komandiniame sporte tau gali padėti draugas ir jei šiandien ne tavo diena, tave gali kompensuoti komandžiokas.
3. Koks sportininkas Jums buvo pavyzdys, kai susipažinote su rankiniu?
Tokioj pat pozicijoj kaip ir aš, žaidęs Jonas Kaučikas buvo mano dievaitis.
4. Gal pasidalinsite įsimintiniausiu Jūsų sportinės karjeros įvykiu?
Manau, kad kaip ir kiekvienam sportininkui labiausiai įstringa atmintyje, kai tu iškovoji medalį. Kiekvienas laimėtas medalis man yra įsimintinas, o jų buvo nemažai. Tapau 3 kartus Lietuvos čempionu ir taurės laimėtoju, 2 kartus pasaulio kariškių čempionato II-osios vietos laimėtoju, Baltijos lygos čempionu, Ispanijos 2 lygos čempionu, Prancūzijos 2 lygos II-osios vietos laimėtoju.
5. Kokia sporto šaka Jums dar patinka ar domitės, o galbūt nepraleidžiate nei vienų varžybų?
Kaip ir daugelis Lietuvos, aš myliu krepšinį, bet išties sportu domiuosi visu.
6. Ir pabaigai: Ko palinkėtumėte Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkams šiuo neįprastu Lietuvoje laikotarpiu?
Kaip vis kartoju ir savo auklėtinėms taip ir visiems sporto centro sportininkams norėčiau palinkėti kantrybės. Tuoj čia baigsis šis keistas etapas ir prasidės normalus gyvenimas, kada mes vėl visi grįšim į senas vėžes ir tęsim darbus, kad pasiekti išsikeltus tikslus. Ypatingai noriu paraginti mūsų jaunuosius sportininkus. Svarbiausiai mylėkit tai, ką jūs darot, pamatysit ateis taip laukiami rezultatai, įdėjus darbo, ugdant tvirtą charakterį ir nepalaužiamą užsispyrimą.

Jurbarko rajono KKSC informacija

Žiūrėta: 1414 kartai Atnaujinta: 2020-04-29