Olimpinių sporto šakų penketukas:
Rytis Veverskis - treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika
Neda Petrauskaitė - treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika
Gabrielė Bubliauskaitė - treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika
Lauryna Petrauskaitė - treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika
Samanta Barzdaitytė – treneris Vilius Paukštis, sporto šaka - dziudo
Neolimpinių sporto šakų penketukas:
Tautvydas Lebeckas – treneris Mindaugas Smirnovas, sporto šaka – mišrūs kovos menai
Lijana Lipinskaitė - treneris Mindaugas Smirnovas, sporto šaka – mišrūs kovos menai
Natas Nyderis – trenerė Diana Arlauskaitė, sporto šaka - sambo
Orijana Noreikaitė – trenerė Diana Arlauskaitė, sporto šaka - sambo
Edvinas Škuzinskas – trenerė Diana Arlauskaitė, sporto šaka - sambo
Jaunosios viltys
Rytis Gurklys – treneris Donatas Krasauskas, sporto šaka – autokrosas, ralikrosas
Benas Jonaitis – treneris Artūras Enčeris, sporto šaka – kyokushin karate
Ignas Milius – treneris Valentinas Jankūnas, sporto šaka – šachmatai
Adrijan Nojus Narkun – treneris Mindaugas Smirnovas, sporto šaka – mišrūs kovos menai
Emilija Pukelytė – treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika
Klubai
Futbolo klubas „Jurbarko Imsrė“ – vadovas Matas Venslauskas
Jurbarko sporto klubas „Kumite“ – vadovas Artūras Enčeris
Sporto klubas „Pantera“- vadovas Mindaugas Smirnovas
Jurbarko tenisas klubas – vadovas Tomas Tomkus
Mokyklų komandos
Jurbarko rajono Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla- mokytojas Rimantas Slavikas
Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija – mokytojas Žilvinas Stankūnas
Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centrą baigusiems ugdytiniams bus įteikiami baigimo pažymėjimai.
Krepšininkams: Tadui Baltrušaičiui, Laurynui Mickui, Dominykui Pocevičiui, Aurimui Steponavičiui, Gvidui Vaičiuškai, Irmantui Norkūnui, Lukui Ulbikui, Matui Lukošiui (tr. Vaidas Greičius).
Rankininkėms: Tomai Jovarauskaitei, Ugnei Mozuraitytei, Paulinai Vilkenytei, Radvilei Bendžiūtei (tr. Modestas Bakaitis).
Kyokushin karate sporto šakos sportininkei: Radvilei Bendžiūtei (tr. Artūras Enčeris).
Sunkiosios atletikos sportininkėms: Gabrielei Bubliauskaitei, Paulinai Straleckaitei (tr. Rimantas Slavikas).
Dziudo sporto šakos sportininkams: Ernestui Sabaliauskui, Edvinui Škudzinskui (tr. Diana Arlauskaitė).
Jurbarko rajono KKSC informacija