jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Gruodžio 1 d. Jonavoje buvo surengtos dziudo klubo „Budoka“ (prezidentas Karolis Bauža) vaikų dziudo turnyras. Jame dalyvavo „Budokos“, „Dano“ klubų atstovai. Taip pat svečių teisėmis keletas Kėdainių, Kauno rajono sportininkų ir Jurbarko rajono KKSC sportininkai.
Pirmoje dienos pusėje jėgas išbandė naujokai, kuriems buvo pirmosios ar vienos pirmųjų varžybų. Šiose pradedančiųjų varžybose dalyvavo devyni Jurbarko KKSC auklėtiniai, kuriems buvo pirmosios dziudo varžybos pagal adaptuotas taisykles.
Pirmąsias vietas laimėjo Justas Rinkevičius, Dovydas Mankus ir Lukas Balšaitis (visi nugalėjo po tris varžovus).
Sidabro medalius iškovojo Nojus Pratusevičius (3 perg.) ir Tajus Kvedys (2 perg.).
Treti liko Kamilis Barauskas, Denis Kareiva, Ainis Balšaitis ir Adomas Špokauskas.
Antroje varžybų dalyje buvo kovojama pagal dziudo taisykles.
Svajūnas Kondratavičius buvo pirmas, Laurynas Brigadierius ir Rapolas Povilauskas antri, o Nidijus Kasparavičius, Alanas Margelis, Vitoldas Čekaitis ir Nojus Girdžius - treti.
Tą pačią dieną Palangoje buvo surengta Palangos dziudo taurė- 2018. Varžybose dalyvavo gausi latvių delegacija. Kai kuriose svorio kategorijose Latvijos kovotojų buvo daugiau nei Lietuvos. Į šias varžybas važiavo ir trys Jurbarko KKSC dziudo sportininkai.
Iškovojęs tris pergales prieš latvius, aukso medaliu džiaugėsi Deividas Barzdaitis (sv. kat. iki 30 kg).
Nugalėjusi tris varžoves, aukso medalį pelnė ir Gabrielė Gabrielaitytė (sv. kat. iki 57 kg). Samanta Barzdaitytė (1 pergalė, 6 dalyvės) laimėjo bronzos medalį.
Nuo rugsėjo mėnesio Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijoje besimokantis mūsų komandos narys Ernestas Snudaitis užėmė antrąją vietą.

Jurbarko rajono KKSC informacija