Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Ketvirtadienis, 02 Sausio 2020 14:06

Kalėdinis dziudo turnyras Plungėje

Š.m. gruodžio 21 d. Plungė rengė kasmetinį Kalėdinį dziudo turnyrą, kuriame trijose amžiaus grupėse tarp berniukų ir vienoje amžiaus grupėje tarp merginų varžėsi sportininkai iš Liepojos (apie 30), Plungės, Klaipėdos, Šilutės, Skuodo, Šiaulių, Jurbarko, Kauno rajono, Kauno, Elektrėnų, Biržų.

Šiame turnyre atstovavo 9 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkai. Amžiaus grupėje iki 12 metų net trys viešviliečiai tapo nugalėtojais. Laurynas Brigadierius (sv. kat. iki 32 kg, 5 dalyv., 4 pergalės), Deividas Barzdaitis (sv. kat. iki 35 kg, 9 dalyv., 3 pergalės) ir Vitoldas Čekaitis (sv. kat. iki 42 kg, 4 dalyv., 3 pergalės), įveikę visus varžovus, į namus grįžo su nugalėtojų taurėmis.
Laimėjus vieną dvikovą antrąją vietą merginų U15 amžiaus grupėje svorio kat. iki 40 kg užėmė jurbarkietė Akvilė Kakšytė (2 dalyv.). Trečiąsias vietas pelnė atstovas Adomas Bastys (U10 amžius, 27 kg, 2 pergalės) ir  Justas Rinkevičius (U10 amžius, 34 kg, 1 pergalė). Trečias liko ir Nidijus Kasparavičius (U14 amžius, 38 kg, 3 dalyv.). Pagirtinai kovėsi ir dar du sportininkai, kurie medalių šįkart nepelnė. Tai Andrėja Girdžiutė (U15 amžius, sv. kat. per 52 kg, 5 dalyv.) ir Jokūbas Bastys (U12 amžius, 35 kg, 9 dalyv.).