jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Paskelbta: 2019-06-27

Naktinio krepšinio turnyras ketvirtasis Lietuvos 3x3 čempionato etapas

Š.m. birželio 21 d. Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto aikštyne vyko pirmasis šio sezono naktinio krepšinio turnyras, kuris kartu buvo ir ketvirtasis Lietuvos 3x3 čempionato etapas. Iš viso čempionate dalyvavo 34 komandos, jos buvo suskirstytos į elito, mėgėjų, mišrią, jaunimo grupes.

Į Jurbarką susirinko Vilniaus komandos, Elite tarp 8 dalyvavusių komandų net 3 atvyko iš Vilniaus ir visos jos pateko tarp 4 geriausių ketvirtajame etape. Finale susitiko gerai viena kitą pažįstančios Auch ir Losritos ekipos, gausiai susirinkę ir ilgos nakties nepabūgę žiūrovai neliko abejingi, komandos rungtyniavo negailėdamos savęs ir dažnai paruoštomis kombinacijomis tiesiog karpė viena kitos gynybą. Galiausiai Vytauto Saulio tempiama Auch ekipa finale 15:11 palaužė varžovus ir šventė pergalę stipriausioje čempionato grupėje. Be Vytauto Auch ekipoje rungtyniavo Karolis Bakanauskas, Einaras Beržonskis ir Laimonas Remeikis.
Auch komandai atiteko pirmosios vietos medaliai, 100 eur piniginis prizas, o šios komandos žaidėjas Vytautas Saulis tapo ir turnyro Sportpoint MVP. Jam būtent iš Sportpoint kompanijos atiteko dar ir specialūs MVP prizai. Trečiąją vietą Elito grupėje užėmė komanda Dar Ne Viskas Prarasta iš Jurbarko.
Mėgėjų grupės varžybose jau trečiąjį etapą iš keturių triumfavo Losritos krepšininkai (Deimantas Pavlovskis, Rytis Meškauskas ir Gediminas Povilauskas) iš Vilniaus, kurie finale palaužė Kėdainių rajono Ažytėnų miestelio atstovus. Tiesa mėgėjų varžybos puikiai sekėsi ir dviems jaunimo komandoms, U17 grupėje rungtyniavę ir vos treti likę Silkėnai šios grupės varžybose vieną po kitų iš savo kelio išmetė daug vyresnius ir teoriškiai stipresnius varžovus ir galiausiai tapo trečiosios vietos nugalėtojais. Ketvirti liko taip pat iš U17 jaunimo sudaryta Šakių komanda Negali Pykt.
Pirmą kartą čempionate vyko ir MIX grupės varžybos, kur komandoje turi rungtyniauti bent jau viena mergina. Tiesa, šios varžybos nėra įskaitinės Lietuvos čempionate, tačiau buvo ne ką mažiau atkaklios ir įdomios. Grupėje trys rungtyniavusios komandos pasidalino po pergalę tarpusavyje, o komandoms surinkus ir po vienodai taškų aukštesnę vietą lėmė tik FIBA 3x3 reitingas. Galiausiai finale susikovė Happy for Edita, bei Gabija ir kavalieriai, šias rungtynes laimėjusi Editos komanda būtent ir tapo MIX grupės čempione. Čempionams atstovavo Edita Vaišvilaitė, Mangirdas Milmontas, Artūras Karapetian ir Karolis Zokas.
Jaunimo grupėse - Utenos, Klaipėdos ir Šakių komandų triumfas. Pačių jauniausių U13 grupėje visus varžovus už nugaros paliko net iš Utenos į Jurbarką atvykę Utenos U13 krepšininkai, atstovaujami Tito Didžgalvio, Dovydas Černiauskas ir Dominykas Keina. Jie finale nesunkiai įveikė aikštelės šeimininkus Skryliukus, treti - Viduklės jaunieji krepšininkai iš Raseinių rajono. U15 grupėje geriausiai sekėsi antrą kartą čempionate šią grupę laimėjusiai Kaštonų komandai iš Klaipėdos (Alanas Zaueras, Mantvydas Gedrimas ir Edgaras Pilybas). Klaipėdiečiai varžybų finale nerezultatyvioje kovoje 5:2 palaužė Jurbarko Smurfus, o trečiąją vietą penkiolikmečių grupėje iškovojo Išdagai City iš Šakių. U17 grupėje sėkmingai rungtyniavo Šakių Trigada, Nedo Zarėno, Pauliaus Bacevičiaus, Martyno Martinaičio ir Roko Pocevičiaus atstovaujama komanda įveikė visus varžovus ir užtikrintai tapo grupės čempione. Staigmeną pateikė ir pusfinalyje 10:9 vyresnius varžovus palaužė U15 grupės čempionai Kaštonai. Vyresniųjų grupėje rungtyniavę Kaštonai laimėjo sidabro medalius, o trečioje vietoje liko Silkėnai iš Vilniaus.
Ateinantį savaitgalį čempionate įvyks net du etapai, šeštadienį varžybos vyks Molėtuose, o sekmadienį jau komandos į etapą rinksis Žemaitijoje - Rietavo mieste. Primename, kad visos čempionate dalyvaujančios komandos renka įskaitinius turnyrinius taškus, o rugpjūčio mėnesį daugiausiai taškų surinkusios komandos įgis teisę žaisti čempionato finale.

MMKL informacija

Jurbarko rajono KKSC informacija

 

 

 

Žiūrėta: 949 kartai Atnaujinta: 2019-06-27