jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Birželio 4 dieną, sekmadienį, Lazdijų rajone vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje.

š 7 registruotų šiose varžybose Jurbarko sporto centro auklėtinių, dalyvavo penki. Dviems sušlubavo sveikata ir į varžybas neišvyko.

Tikėjimas ir norai buvo didesni, tačiau sportinė sėkmė šį čempionatą mus apleido.

Geriausiai sekėsi V14 grupėje startavusiam Tadui Čiauškai. Jis iškovojo 4 vietą iš 36 sportininkų. 

 

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro treneris A. Tirlikas

Šeštadienį, gegužės 13-14 dienomis, Panevėžyje vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas ir mišrių sprinto estafečių varžybos.

Gegužės 13 dieną čempionate sprinto trasoje dalyvavo ir Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro Audriaus Tirliko treniruojami sportininkai. Varžybos vykos šalia Nevėžio senvagės.

Geriausiai sekėsi Tadui Čiauškai, jis V14 grupėje buvo 5 iš 50 dalyvių, ir Gabrielei Tirlikaitei, ji M16 grupėje buvo 7. 

Nuotraukų iš renginio rasite čia

20170326 133127 HDRKovo 25-26 dienomis prasidėjo 2017 metų orientavimosi sporto varžybų sezonas. Šiomis dienomis, kaip niekada, Lietuvoje vyko net trejos orientavimosi sporto varžybos: Klaipėdoje, Marcinkonių – Druslininkų apylinkėse ir Kaune. Jau žiemą buvo nuspręsta važiuoti į Druskininkus, nes ten vyko dviejų dienų varžybos, kuriose pirmą dieną buvo pateiktas visiškai naujos vietos žemėlapis ir orientuotis reikėjo vien tik smulkaus reljefo ženklų pagalba, be pažymėtų kelių, kirtimų ir kitų įprastų su orientavimuisi susijusių ženklų. Orientuotis buvo labai sudėtinga, bet padarytos dvi tokio panašaus tipo treniruotės namuose, padėjo visiems įveikti šią trasą. Gaila, kad per didelį šio savaitgalio varžybų skaičių, nesusirinko daugiau moksleivių į šias varžybas, todėl konkurencija nebuvo nedidelė. Vieni rinkosi varžybas pagal atstumą nuo gyvenamosios vietos, kiti pabūgo reljefinio žemėlapio, todėl varžybose buvo daugiau suaugusiųjų nei moksleivių.

V14 amžiau grupėje geriausiai sekėsi Tadui Čiauškai. Jis ir pirmą, ir antrą dienomis parodė geriausią rezultatą, ir aplenkęs keturis konkurentus – užėmė pirmąją vietą. Gerai sekėsi šioje grupėje ir metais jaunesniam Juozui Videikai. Jis dviejų dienų sumoje užėmė trečiąją vietą. Gabrielė Tirlikaitė M16 grupėje ir Aleksandras Davidavičius V18 grupėje, taip pat aplenkė po vieną savo konkurentą ir užėmė pirmasias vietas. Kad ir konkurencija nebuvo didelė šiose varžybose, bet praktinė jų vertė, techninio tobulėjimo prasme, buvo didžiulė.

Visi varžybų rezultatai: https://dbtopas.lt/takas/lt/varz/2017012

rezultatu lentele