jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Šiandiena trenerio Daivaro Jonaičio treniruojamų jaunųjų regbininkų treniruotė vyksta kitaip.

Š.m. gegužės 12 d. Jurbarke vyko Lietuvos jaunučių B, vaikų ir vaikučių regbio čempionato II turas. Šiame čempionate dalyvavo 45 vaikų ir jaunučių komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Klaipėdos, Plungės, Jurbarko ir Šilutės. Jame savo jėgas išbandė Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro komandos regbininkai, treniruojami trenerio Daivaro Jonaičio.

Š.m. gegužės 1 d. Plungėje vyko Lietuvos jaunučių A ir jaunučių B čempionato I turas.

Š. m. balandžio 6 d. Jurbarko Romualdo Marcinkaus stadione vyko Europos regbio taurės rungtynės. Lietuvos vyrų rinktinė susitiko su rimčiausia kada nors sutikta varžove – Portugalijos rinktine.

Š. m. gegužės 13 dieną (sekmadienį) Jurbarko Romualdo Marcinkaus stadione vyko vaikučių (7-9 metai), vaikų (10-11 metų) ir jaunučių (12-13 metų) B pirmasis Lietuvos čempionato turas. Vaikučių amžiaus grupėje varžėsi 16 komandų iš visos Lietuvos. Vaikų grupėje rungtyniavo 12 komandų ir jaunučių B grupėje 8 komandos. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centrą atstovavo 2 komandos vaikų amžiaus grupėje kurios grupėje pralaimėjusios 2 varžybas žaidime dėl vietų laimėjo vienerias varžybas ir susitiko tarpusavyje žaisti dėl 9-10 vietų. Jurbarko KKSC II komanda  buvo sudaryta iš Eržvilke ir Šimkaičiuose sportuojančių vaikų. Jurbarko KKSC I komandoje žaidė pirmus metus regbį sportuojantys vaikai iš Jurbarko miesto. Varžybos dėl 9-10 vietos baigėsi rezultatu 5-2 KKSC II komandos naudai. Pasak Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro regbio skyriaus trenerio Daivaro Jonaičio Jurbarko vaikams tai buvo antrosios varžybos, kuriose rezultatas to neatspindi tačiau žaidimas ženkliai geresnis nei pirmose. Dirbsim treniruotėse ir toliau, kad kitame ture užimtume aukštesnę vietą.

Gegužės 28 d. Šiauliuose vyko antrasis „Regbis.Viči.Jėga“ Lietuvos jaunučių B grupės regbio festivalio turas.

Jaunučių B turnyro II ture, kaip ir pirmajame, dalyvavo 9 komandos iš Kauno, Šiaulių, Vilniaus, Klaipėdos, Plungės ir Jurbarko. 

Jurbarko "Lūšis" užėmė šeštąją vietą.

Geriausias šios komandos žaidėjas šiame ture - Justas Minialga.