jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Paskelbta: 2019-05-16

Lietuvos jaunučių A ir jaunučių B čempionato I turas

Š.m. gegužės 1 d. Plungėje vyko Lietuvos jaunučių A ir jaunučių B čempionato I turas.

Jaunučių A varžybose savo jėgas išbandė devynios komandos iš Šiaulių, Plungės, Jurbarko, Kauno, Šilutės ir Vilniaus. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro komandos regbininkai, treniruojami trenerio Daivaro Jonaičio, sužaidus 4 varžybas pripažino priešininkų pranašumą, kad ir nedideliu skirtumu tačiau pergalių pasiekti nepavyko.Jaunučių A pirmenybių I turo geriausias Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro žaidėjas buvo pripažintas Ovidijus Petrauskas.
Jaunučių B pirmenybių I ture varžėsi 16 komandų iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Plungės, Šilutės, Šiaulių bei Jurbarko. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro komandos regbininkai pasidalino 13-16 vietas su kitomis komandomis. Jaunučių B pirmenybių I turo geriausiu Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro žaidėju tapo Karolis Petrauskas.
Po įdomių kovų A ir B grupėse Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro komandai į pusfinalį prasibrauti nepavyko, tačiau jaunieji regbininkai džiaugiasi galėję įgauti patirties regbio aikšteje.Sekančiose varžybose sportininkai savo jėgas išbandys Lietuvos vaikų, jaunučių A ir jaunučių B čempionato II ture, vyksiančiame Jurbarke.

Jurbarko rajono KKSC informacija

Žiūrėta: 904 kartai Atnaujinta: 2019-05-16