jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Š.m. gruodžio 15 d. Kaune vyko kalėdinis greitųjų šachmatų turnyras. Jame dalyvavo 110 šachmatininkų iš Lietuvos ir Lenkijos. Tarp jų 8 Jurbarko rajono KKSC šachmatų skyriaus auklėtiniai:
Ignas Milius, Medeina Strokova, Paulius Meškauskas, Kristupas Meškauskas, Ąžuolas Norkūnas, Irmantas Norkūnas, Skomantas Juškaitis ir Pijus Greičius.
Labai sėkmingai šiame turnyre žaidė Pijus Greičius. Jis surinko 6 taškus ir užėmė 19 vietą, nors pradėjo 44 pozicijoje. Pijus laimėjo moksleivių iki 18 metų antros vietos prizą.
Dar vienu prizininku tapo Ignas Milius. Jis užėmė 3 vietą tarp vaikų iki 11 metų.
Sėkminga diena jurbarkiečiams buvo ir "medžiojant" reitingo taškus. Šachmatų žaidime sužaidus partiją su reitinginiu žaidėju priklausomai nuo rezultato ir varžovų reitingų vieman iš žaidėjų prisideda reitingo taškų, o kitam tiek pat atsiima. Jie visą mėnesį kaupiasi (minusiniai taip pat) ir mėnesio 1 dienai perskaičiuojamas kiekvieno žaidėjo reitingas.
Šiame turnyre reitingo taškų uždirbo: Pijus Greičius 48.6, Ąžuolas Norkūnas 39.8, Irmantas Norkūnas 14.8, Ignas Milius 42.2, Paulius Meškauskas 20.8, Skomantas Juškaitis 22.8, Kristupas Meškauskas 11.6.

Daugiau informacijos chess-results.com

Jurbarko rajono KKSC informacija