jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Paskelbta: 2019-11-25

Greitųjų šachmatų varžybos ,,Gargždams – 766“

Š.m. lapkričio 24 d. Gargžduose vyko greitųjų šachmatų varžybos "Gargždams - 766". Varžybos vykdytos šveicariška sistema (9 ratai). Dalyvavo 110 šachmatininkų iš Plungės, Kretingos, Šiaulių, N.Akmenės, Klaipėdos, Telšių, Raseinių, Ryškėnų, Gargždų, Palangos, Platelių, Tauragės, Šilalės, Vėžaičių, Kėdainių, ir Jurbarko.

Jurbarkui atstovavo 6 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai: Pijus Greičius, Ąžuolas Norkūnas, Ignas Milius, Medeina Strokova, Timotiejus Vainauskas ir Adrijus Adomaitis, jų treneris Valentinas Jankūnas ir Tomas Jankūnas. Iš jurbarkiečių geriausiai sekėsi Tomui Jankūnui (6.5 taško, 7 vieta), Pijui Greičiui (6 taškai, 11 vieta), Valentinui Jankūnui (5.5 taško, 28 vieta) ir Ąžuolui Norkūnui (5 taškai, 44 vieta).Tai buvo ne tik asmeninės bet ir komandinės varžybos. Komandos sudėtis - 4 šachmatininkai. Dalyvavo 28 komandos. Jurbarkui atstovavo 2 komandos: Jurbarko ŠK (Tomas Jankūnas, Pijus Greičius, Valentinas Jankūnas, Ąžuolas Norkūnas) ir Jurbarko KKSC (Ignas Milius, Medeina Strokova, Timotiejus Vainauskas, Adrijus Adomaitis).
Pirmąją vietą iškovojo Telšių komanda surinkusi 25 taškus, antrąją vietą iškovojo Raseinių komanda surinkusi 24,5 taško. Po 23 taškus surinko Šiaulių, Kretingos ir Jurbarko ŠK komandos. Teko skaičiuoti komandos narių pagerinto Buchvolco koeficiento sumą. Didžiausią sumą surinko jurbarkiečiai ir užėmė 3 vietą. Nors Gargžduose šios varžybos vyksta jau virš 30 metų, bet Jurbarko komandai tapti prizininke pavyko pirmą kartą. Smagu kad tai pagaliau nutiko.Turnyras registruotas FIDE, ir buvo skaičiuojami greitųjų šachmatų reitingo pokyčiai. Laiko kontrolė 10 min. plius 5 sek. už padarytą ėjimą. Daugiau informacijos adresu chess-results.com pasirenkant šalį LTU.

Jurbarko rajono KKSC informacija

Žiūrėta: 280 kartai Atnaujinta: 2019-11-25