jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Paskelbta: 2017-01-27

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos šachmatininkai – Lietuvos mokyklų žaidynių finalininkai

Š. m. sausio 26 d. Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijoje vyko 2017 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų komandinės šachmatų varžybos. Komandos sudėtis: 3 berniukai ir 1 mergaitė. Laiko limitas - 15min. + 5 s.

Varžybose dalyvavo trys komandos. Tai Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla (Kajus Kuncaitis, Paulius Meškauskas, Kristupas Meškauskas ir Kamilė Eizaitė), Jurbarko Antano Giedraičio -_Giedriaus gimnazija (Adomas Kulikauskas, Edvinas Sutkus, Žilvinas Pranaitis ir Greta Nausėdaitė) ir Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla (Liutauras Skara, Pijus Greičius, Irmantas Norkūnas ir Ema Pamataitytė).

Pirmąją vietą užėmė Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos komanda pasiekusi dvi komandines pergales. Vieną komandinę pergalę pasiekė ir antrąją vieta užėmė Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokykla. Treti liko Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šachmatininkai.

Daugumoje partijų vyko labai atkakli kova ir tik baigmėse išaiškėdavo nugalėtojas. Gaila, kad kitų Jurbarko rajono mokyklų šachmatininkai neišdrįsta atvykti į varžybas ir pakovoti dėl prizinių vietų. Negi kitose mokyklose nėra mokinių žaidžiančių šachmatais?

Komandos prizininkės apdovanotos taurėmis, o komandų nariai atitinkamo laipsnio diplomais.

Nugalėtojų komanda pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalines varžybas, kurios bus vykdomos 2017 m. vasario 4 d. Druskininkuose.

 

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro
šachmatų skyriaus treneris ir šių varžybų teisėjas Valentinas Jankūnas

Žiūrėta: 1203 kartai Atnaujinta: 2017-02-27