jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

       Artėjant Kalėdinėms šventėms stalo teniso klubas ,,Pirmasis setas“ treniruotes lankantiems specialiosios mokyklos vaikams pravedė tradicinį teniso turnyrą. Dvejuose pogrupiuose rungtyniavo 10 dalyvių. Taškus skaičiuoti pagelbėjo to paties klubo nariai -  L.Meškaitytės pagrindinės mokyklos mokiniai ir gimnazistai.
       Sužaidus pogrupiuose, pagal pajėgumą moksleiviai pasiskirstė į dvi grupes – mažąjį finalą ir pagrindinį finalą. Mažajame finale nepralaimėjo nė vienos kovos ir tapo pirmos vietos laimėtoju Dovydas Krakauskas, antrasis  - Vygantas Jasas, o trečią vietą užėmė svečias iš TVM, pirmus metus žaidžiantis tenisą Dovydas Švelnys.
       Pagrindiniame finale žaidė keturi stipriausieji tenisininkai – dvi merginos ir du vaikinai. Jauniausia finalistė Viktorija Petkūnaitė tapo ketvirta, Gytis Kontrimas užėmė trečią vietą, Karolina Juknelytė – antra, o šių varžybų geriausiu žaidėju tapo Aurimas Norkaitis, kuris ir užėmė pirmąją vietą. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti diplomais, atminimo dovanėlėmis, o prizininkai – medaliais ir statulėlėmis.
      Mes, šių vaikų treneriai, džiaugiamės matydami jų sportinį azartą, taktišką ir pagarbų elgesį, mokymąsi ne tik laimėti, bet ir pralaimėti, ir tikimės, kad tos valandos, praleistos prie žalių stalų, ugdo ne tik fizinę sveikatą, bet ir padeda apvaldyti savo jausmus, nuotaikas bei auginti santykius – su savimi ir su kitais. Tai įkvepia mus ir skatina tęsti pradėtą darbą.

Jolita Štrimienė ir Arūnas Štrimas