Birželio 9 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos sporto bazėje įvyko 2018 m. Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės. Seniūnijų komandos varžėsi futbolo, tinklinio, krepšinio, šaškių, šachmatų, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo rungtyse. Varžybų nugalėtoja bendrojoje įskaitoje tapo Jurbarko miesto seniūnijos komanda. Antra vieta atiteko Veliuonos seniūnijos komandai, o trečia – Eržvilko seniūnijos komandai. Seniūnų trikovėje baudų metimo, smiginio ir „golfas kitaip“ rungtyse, moterų grupėje, geriausiai pasirodė Skirsnemunės seniūno pavaduotoja Raminta Greičiuvienė, antra liko Raudonės seniūno pavaduotoja Ligita Simonaitienė, o trečia – Rimantė Pavalkienė, Seredžiaus seniūnijos seniūnė. Vyrų grupėje nugalėjo Eržvilko seniūnas Gintaras Kasputis, antrą vietą iškovojo Jurbarko miesto seniūnas Romualdas Kuras, o trečias liko Viešvilės seniūnas Valentinas Kucinas.
Varžybų dalyviai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis, kuriuos jiems įteikė LR Seimo narys Ričardas Juška ir Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Administracijos direktorė dalyvius taip pat apdovanojo savivaldybės įsteigtais prizais – 100 eurų vertės dovanų čekiais, kurie atiteko 2018 m. Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojai Jurbarko miesto seniūnijai ir gausiausiai dalyvių skaičiumi Viešvilės seniūnijai. Šią seniūniją varžybose atstovavo net 48 dalyviai.
Rungčių nugalėtojai dalyvaus Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių antrajame etape, kuris vyks Jurbarke, rugpjūčio 18 dieną.