jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

   Spalio 6 dieną  Vilkaviškio jaunimo centre vyko vaikų šachmatų turnyras "Auksaspalvis ruduo 2018". 
Varžybose dalyvavo 66 jaunieji šachmatininkai (14 metų ir jaunesni) iš Marijampolės, Alytaus, Plungės, Kauno, Vilkaviškio, Vilniaus ir Jurbarko. Jurbarkui atstovavo ir garbingai kovojo Pijus Greičius, Kajus Kuncaitis, Ąžuolas Norkūnas, Paulius Meškauskas, Kristupas Meškauskas, Skomantas Juškaitis, Ignas Milius, Ema Pamataitytė, Medeina Strokova, Dominykas Mačieža, Adrijus Adomaitis, Deimantas Šegžda, Timotiejus Vainauskas, Vakaris Urba ir Titas Danaitis. 
   Buvo skaičiuojami FIDE reitingo pokyčiai. Varžybos buvo vykdomos šveicariška 7 ratų sistema. Laiko kontrolė 10 min. + 3 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo. 

  Varžybas laimėjo Pijus Greičius surinkęs 6.5 taško (6 pergalės ir 1 lygiosios). Puikiai sekėsi ir Kajui Kuncaičiui. Jis surinko 6 taškus (6 pergalės ir 1 pralaimėjimas) ir užėmė trečią vietą. 

  Gerai žaidė ir po 5 taškus surinko Kristupas (8 vieta bendroje įskaitoje), Ąžuolas (11 vieta bendroje įskaitoje) ir Ignas (12 vieta bendroje įskaitoje). Ignas buvo apdovanotas aukso medaliu, jis užėmė 1 vietą tarp šachmatininkų iki 10 metų.

  Ilgai lyderių lentose žaidę Skomantas ir Paulius surinko po 4.5 taško. Po 4 taškus surinko Ema, Medeina, Dominykas ir Adrijus. Šių taškų Emai užteko, kad gautų sidabro medalį (užėmė 2 vietą tarp mergaičių iki 12 metų), o Medeinai užteko, kad gautų bronzos medalį (užėmė 3 vietą tarp mergaičių iki 10 metų).  Skaičiuojant reitingo taškų pokyčius paaiškėjo, kad daugiausiai reitingo taškų iš jurbarkiečių pridėjo Kristupas Meškauskas (+35,8), o Pijaus Greičiaus tarptautinio reitingo atitikmuo šiame turnyre buvo net 1695.

Jurbarko rajono KKSC informacija