Spalio 13 dieną Kauno sporto halėje vyko dvejos kyokushin karate varžybos: Lietuvos sporto vilčių finalinis etapas ir Kauno atviras čempionatas.

Lietuvos sporto vilčių žaidynėse (2002-2003 g.m.) dalyvavo 4 trenerio Artūro Enčerio auklėtiniai: Emilija Kasputytė (-60 kg), Simona Kulikauskaitė (+65 kg), Eimantas Jakubaitis (-60 kg), Tajus Trumpickas (+75 kg). Sėkmingiausiai sekėsi Simonai, kuri savo svorio kategorijoje tarp 6 dalyvių iki finalo žingsniavo be pralaimėjimų. Įveikusi dvi varžoves, Simona tik finale pralaimėjo kovą Klaipėdos sportininkei. Jurbarkietė tapo vicečempione ir pasipuošė sidabro medaliu ir taure. Iš viso žaidynėse dalyvavo 94 sportininkai iš visos Lietuvos.
Dar 16 klubo „Kumite“ sportininkų dalyvavo kitose varžybose – Kauno atvirame čempionate, kuriame susirinko per 400 kovotojų iš Lietuvos, Lenkijos bei Latvijos. Šis tradicinis čempionatas, kurį organizuoja du Kauno kyokushin karate klubai kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu skirtas vaikams, kovojantiems su onkologine liga.

Vaikų amžiaus grupėje sėkmingiausiai sekėsi Gabijai Šauklytei (-45 kg), Ignui Šimkūnui (-40 kg) ir Matui Matonui (+50 kg), kurie savo svorio kategorijose tapo čempionais. Sidabro medalius iškovojo Rugilė Trumpickaitė (-40 kg), Audronė Kubiliūtė (-45 kg), Eimis Pocevičius (-45 kg), bronzą – Benas Jonaitis (-30 kg), Ąžuolas Kaubrys (-35 kg), Karolis Šimkūnas (-40 kg).

Jaunučių amžiaus grupėje iškovoti 5 bronzos apdovanojimai: Emilija Kasputytė (-60 kg), Radvilė Bendžiūtė (+65 kg), Simona Kulikauskaitė (+65 kg), Eimantas Jakubaitis (-60 kg), Tajus Trumpickas (+75 kg).

Jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje 75-80 kg jurbarkietis Ignas Taurazevičius 5 varžovų grupėje anksčiau laiko įveikęs du priešininkus tapo čempionu.

Bendroje komandų įskaitoje klubas „Kumite“  iš 32 dalyvavusių klubų užėmė trečią vietą – 7 aukso, 6 sidabro ir 6 bronzos apdovanojimai.