jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Spalio 27 dieną Prienų sporto arenoje vyko tarptautinis dziudo turnyras Sparta Groupen taurei laimėti, kuriose be Lietuvos kovotojų, dalyvavo ir Kaliningrado dziudistai.
Šiose varžybose dalyvavo ir gausus būrys Jurbarko rajono sportininkų, iš kurių 11- trenerio V. Paukščio auklėtiniai. Aštuoni kovėsi pagal dziudo taisykles, o trys patys jauniausi – atsiklaupę (ristynėse).  
Dziudo kovose iškovota 19 pergalių ir patirta 11 pralaimėjimų. Pelnytos dvi pirmos, dvi trečios, penkta ir trys septintos vietos.
Svorio kategorijoje iki 52 kg (jaunių grupė, gim. 2000-2005 m.) Samanta Barzdaitytė, įveikusi visas keturias varžoves, iškovojo pirmąją vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje svorio kategorijoje virš 70 kg (2 pergalės) Kamilė Girdžiūtė taip pat buvo pirma.
Jaunučių amžiaus grupėje (gim. 2005- 2007 m.) sv. kat. iki 60 kg Nojus Girdžius (2 perg.) – trečias. Trečią vietą laimėjo ir Lukas Paulauskas (sv. kat. per 50 kg, 3 pergalės).
Aukštą penktąją vietą iškovojo tarp dviejų metų vyresnių rungęsis Laurynas Brigadierius (2 perg., sv. kat. iki 30 kg). Dar trys sportininkai, laimėję po du susitikimus buvo septinti. Tai Deividas Barzdaitis (sv. kat. iki 34 kg), Vitoldas Čekaitis ir Nidijus Kasparavičius (abu sv. kat. iki 38 kg).
Trys jauniausi sportininkai (gimę 2010 ir jaunesni) varžėsi atsiklaupę: Martynas Šašys, Nojus Pratusevičius ir Justas Rinkevičius. Pastariesiems tai buvo pirmosios varžybos, o Martynui- antrosios. Martynas vieną varžovą įveikė.

Jurbarko rajono KKSC informacija