Vytauto Didžiojo g. 35A,
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

2018 m. kovo 31 d. sužaistos paskutinės atvirų 2018 m. Jurbarko rajono salės futbolo pirmenybių varžybos.  Finalinėje dvikovoje FK „Imsrė“ po atkaklios kovos rezultatu –  5:1 (2:0) įveikė FC „Antakalnio parkas“ komandą iš Kauno ir po metų pertraukos tapo pirmenybių nugalėtojais. Kovoje dėl bronzos „Ažuolo“ komanda rezultatu –  4:3 (3:1) įveikė „LDK Kęstučio MPB“ komandą iš Tauragės ir iškovojo trečiąją vietą. Penktą vietą iškovojo „Tauragės PRC“ komanda, kurie 12:5 (7:2) įveikė FK„Skirsnemunę“.

Įmušęs 16 įvarčių rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo Laurynas Kavaliauskas, o geriausiu pirmenybių vartininku pripažintas Karolis Giedraitis. Abu žaidėjai iš FK „Imsrė“ komandos.

Visos pirmenybėse dalyvavusios komandos apdovanotos Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportiniais prizais bei „Ąžuolo“ komandos žaidėjo Rolando Norkaus įsteigtais futbolo kamuoliais.