SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2019-01-14

Dziudo varžybų maratone iškovoti bronzos medaliai

Sausio 11-12 dienomis Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatai, kuriuose dalyvavo 6 dziudo trenerio Viliaus Paukščio auklėtiniai. Pirmąją varžybų dieną kovėsi sportininkai, kurių amžius 13-15 metų, antrąją varžėsi 16-17 metų amžiaus.
Jurbarko rajonui atstovavo keturi Jurbarko KKSC dziudo kovotojai Svajūnas Kondratavičius, Paulius Margelis, Gvidas Ceinorius ir Ernestas Snudaitis (tren. V. Paukštis, R. Balta, K. Trumpis), kuris nuo rugsėjo mėnesio mokosi ir treniruojasi Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijoje. Geriausiai sekėsi Ernestui Snudaičiui, kuris laimėjęs dvi kovas ir dvi pralaimėjęs užėmė penktąją vietą.
Po vieną pergalę šventė Gvidas Ceinorius ir Paulius Margelis, bet vėliau buvo priversti pasitraukti iš varžybų. Svajūnas Kondratavičius jau po pirmosios kovos baigė savo pasirodymą.
Sausio 12 dieną jaunių grupėje varžėsi Samanta Barzdaitytė (sv. kat. iki 52 kg) ir Gabrielė Gabrielaitytė (sv. kat. iki 57 kg). Abi merginos iškovojo bronzos medalius.
Sausio 13-ąją dieną jaunesni dziudo kovotojai vyko į Garliavą, kur buvo surengtas tradicinis tarptautinis sausio 13-osios dziudo turnyras, kuriame dalyvavo Latvijos bei Lenkijos kovotojai. Iš viso varžėsi 293 sportininkai.
Geriausiai pasirodė Deividas Barzdaitis (8 dalyviai) ir Nidijus Kasparavičius (12 dalyvių), laimėjo po dvi kovas ir iškovojo bronzos medalius.
Dvi kovas laimėjo Laurynas Brigadierius (24 dalyviai) liko septintas. Vieną pergalę laimėjo Alanas Margelis liko devintas iš 23. Laurynas Vaitkus - septintas, o Rapolas Povilauskas užėmė 13-16 vietas.