Paskelbta: 2019-02-05

Tarptautinis dziudo turnyras Jelgavoje

Š. m. vasario 2 dieną Jurbarko rajono sportininkai dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyre Jelgavoje. Ant 4 tatamių kovėsi 408 sportininkai. Latvijos (273), Baltarusijos (88) ir Lietuvos (47). Latvijai atstovavo 15 komandų, Baltarusijai - 7, Lietuvai - 8. Kovos vyko U10, U12, U14, U16 ir U18 amžiaus grupėse. Jurbarko KKSC delegavo šešis sportininkus (dziudo trenetis Vilius Paukštis).Trys (Laurynas Brigadierius, Deividas Barzdaitis ir Vitoldas Čekaitis) kovojo U12 amžiaus grupėje, Nidijus Kasparavičius U14 amžiaus grupėje, o Samanta Barzdaitytė ir Gabrielė Gabrielaitytė vyriausioje U18 amžiaus grupėje. Laimėjusi dvi kovas (3 dalyvės) aukso medalį pelnė Gabrielė Gabrielaitytė. Mergina varžėsi sunkesnėje 63 kg. kategorijoje, nes jos grupėje varžovių neatsirado. Samanta Barzdaitytė (sv. kat. iki 52 kg.) liko ketvirta, nors pirmavo prieš trečios vietos laimėtoją. Iš berniukų aukšiausią vietą pelnė Deividas Barzdaitis, įveikęs tris Latvijos kovotojus (sv. kat. iki 32 kg., 17 dalyvių) ir tik finale po pratęsimo abejotino trečio įspėjimo dėka pergalę šventė latvis. Svorio kat. iki 38 kg. (19 dalyvių) penktąją vietą užėmė Vitoldas Čekaitis. Dvi kovas prieš latvius laimėjęs Vitoldas, pusfinalyje po įtemptos kovos nusileido Plungės kovotojui. Laurynas Brigadierius (22 dalyviai) ir Nidijus Kasparavičius (16 dalyvių) pirmąsias kovas pralaimėjo po pratęsimų ir buvo priversti pasitraukti iš varžybų.