El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2020-01-13

Latvijos suaugusiųjų čempionatas Rygoje

Š. m sausio 12 d. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkės Samanta Barzdaitytė ir Gabrielė Gabrielaitytė ( gim. 2003 m.) vyko į Rygoje vykusį Latvijos atvirąjį suaugusiųjų dziudo čempionatą. Varžybose galėjo dalyvauti ne žemesnio nei 2 KYU (mėlynasis diržas) dziudo kovotojai. Samantos svorio kategorijoje buvo su ja dvi dalyvės, o Gabrielės – penkios dalyvės.
Jei svorio kategorijoje būna dvi dalyvės, tai kova vyksta iki dviejų pergalių. Pirmąją kovą Samanta (sv. kat. iki 52 kg) pralaimėjo, tačiau kitose dviejuose buvo pajėgesnė ir tapo šių varžybų nugalėtoja. Gabrielė (sv. kat. iki 63 kg) visas keturias kovas pralaimėjo, tačiau pirmavo wasari įvertinimais prieš šių varžybų čempionę ir prieš bronzos medalio laimėtoją.
Šios varžybos buvo pirmas rimtesnis merginų užsienyje startas jų sportinėje karjeroje. Jos sportuoja tik nuo 2017 metų rugsėjo mėnesio, kai tuo tarpu visos jų varžovės Latvijos dziudo federacijos varžybose jau dalyvauja nuo 2014 metų kovo mėnesio, kai buvo sukurtas į varžybas Latvijoje registracijos tinklalapis. Vadinasi, jų treniruočių stažas gerokai virš 6-erių metų. Aukštesnio lygio varžybos puikiai išryškina stipriąsias ir silpnąsias kiekvieno sportininko puses ir parodo darbo kryptį, kuria toliau turime dirbti.