SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2020-01-28

Lietuvos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatai Kaune

Š. m. sausio 26 d. Kaune vyko Lietuvos jaunučių U15 ir jaunių U18 NDA dziudo čempionatai. Juose kovojo 11 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio dziudo sportininkų. Rytinėje varžybų dalyje jėgas išbandė 2006-2008 metų sportininkai- jaunučiai. Svorio kategorijoje iki 34 kg (15 dalyvių, 4 pergalės) aukso medalį ir čempiono vardą pelnė Deividas Barzdaitis. Svorio kategorijoje iki 40 kg (5 dalyvės) Akvilė Kakšytė (2 perg.) ir Miglė Medelytė (1 pergalė) pelnė bronzos medalius. Vitoldas Čekaitis svorio kategorijoje iki 42 kg (15 dalyv., 2 perg.)- septintas, o Kostas Kvietkus – devintas. Jau pirmoje kovoje po pratęsimo pralaimėjęs Nidijus Kasparavičius (sv. kat. iki 38 kg, 13 dalyvių) varžybų kovas baigė po pirmojo rato.

Vakarinėje dalyje kovojo jauniai, gimę 2003 - 2005 metais. Svorio kategorijoje iki 52 kg (7 dalyv.), iškovojusi dvi pergales, Samanta Barzdaitytė užėmė antrąją vietą. Antra buvo su dviem pergalėm ir Gabrielė Gabrielaitytė, kovojusi iki 63 kg (7 dalyv.) svorio kategorijoje. Svorio kategorijoje iki 50 kg (6 dalyv.) Svajūnas Kondratavičius, įveikęs 1 varžovą- trečias. Andrėja Girdžiutė (sv. kat. iki 70 kg, 6 dalyv.)- penkta, o Paulius Margelis (sv. kat. iki 66 kg) pralaimėjęs pirmą kovą pasitraukė iš tolimesnių varžybų. Iškovoti 6 medaliai,  laimėta  14 dvikovų. Kitos dziudo varžbos- Jelgavoje, kur vyks tarptautinis dziudo turnyras.
Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerės Dianos Arlauskaitės treniruojami kovotojai dalyvavo Lietuvos jaunučių U15 ir jaunių U18 NDA dziudo čempionate. Po atkaklių kovų aukso medalį iškovojo Gabija Noreikaitė, sidabro medalį pelnė Orijana Noreikaitė, bronzos medaliai atiteko Samantai Brazaitytei ir Ivetai Žemaitaitytei.