Paskelbta: 2020-02-03

Deividas Barzdaitis laimėjo Jelgavos tarptautinį dziudo turnyrą

Š. m. vasario 1 d. Jelgavoje vyko 10-asis tarptautinis dziudo turnyras „Olimpinės dziudo viltys 2020“. Jame kovojo ir 9 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio dziudo kovotojai. Iš viso ant 5 tatamių per vieną dieną (varžybos truko 10 valandų) jėgas išbandė net 599 dziudistai.

Svorio kategorijoje iki 35 kg (U14 amžius, 14 dalyvių) įveikęs tris Latvijos ir vieną Lietuvos kovotoją, nugalėtoju tapo Deividas Barzdaitis. Antroje kovoje Deividas įveikė praėjusių metų Latvijos U14 Bronzinį prizininką. Justė Šlyterytė (U12, 5 dalyvės), nugalėjusi vieną varžovę, užėmė 4-ąją vietą, tačiau buvo apdovanota antruoju trečios vietos bronzos medaliu. Du mūsų sportininkai, laimėję po 4 dvikovas, liko per žingsnį nuo medalio. Užėmė penktąsias vietas, tai svorio kategorijoje iki 32 kg (U12, 35 dalyv.) kovojęs Laurynas Brigadierius ir svorio kategorijoje iki 42 kg (U14, 27 dalyv.) varžęsis Vitoldas Čekaitis. Nustebino tobulėjantis Justas Rinkevičius (U12, 35 kg, 34 dal.), kuris laimęjęs ir pralaimėjęs po dvi kovas (pralaimėjo abi po pratęsimo 5-tų vietų laimėtojams) užėmė aukštą 9-tąją vietą. Vieną kovą laimėjo ir Majus Jocys (U12, 46 kg, 10dal.), įveikęs Latvijos oranžinio diržo savininką, užėmė 7-tąją vietą. Kostas Kvietkus (U14, 27 dalyv.), Gabrielė Jakelaitytė (U12, 7 dalyv.) ir Jokūbas Bastys (U12, 27 dalyv.) šįkart pergalių neiškovojo. Mūsų komanda kovojo pagirtinai, laimėjome ir pralaimėjome po 16 kovų.