Paskelbta: 2020-02-10

Samanta Barzdaitytė – Lietuvos jaunių vicečempionė

Š. m. vasario 7 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos jaunių U18 (LDF) atviras dziudo čempionatas, kuriame varžėsi ir Latvijos sportininkai. Varžybose dalyvavo ir trys Jurbarko rajono sportininkai: Samanta Barzdaitytė, Gabrielė Gabrielaitytė, Svajūnas Kondratavičius.
Svorio kategorijoje iki 52 kg (5 dalyvės), įveikusi tris varžoves, sidabro medalį pelnė Samanta Barzdaitytė, bei įvykdė dziudo rudojo diržo reikalavimus.

Laimėjusi dvi kovas svorio kategorijoje iki 63 kg (11 dalyvių) , Gabrielė Gabrielaitytė užėmė penktąją vietą. Mergina kovoje dėl trečiosios vietos pirmavo, tačiau neišlaikė persvaros ir pralaimėjo Kauno rajono kovotojai. Šioje svorio kategorijoje ant prizininkių pakylos buvo net dvi latvės, užėmusios antrą ir trečią vietas. Svajūnas Kondratavičius, laimėjęs vieną ir pralaimėjęs dvi kovas svorio kategorijoje iki 50 kg (6 dalyviai) užėmė penktąją vietą.