Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 896

Paskelbta: 2017-11-07

Gausiausiose metų varžybose – 8 medalių komplektai

Jungtinė klubo „Kumite“ ir KKSC komanda lapkričio 4 dieną  vyko į gausiausias pagal dalyvių skaičių metų kyokushin karate varžybas – „Moksleivių taurė 2017“. Kėdainiuose surengtose varžybose dalyvavo per 650 sportininkų iš įvairių Lietuvos kyokushin karate klubų.  Mūsų komandą sudarė 22 sportininkai: 11 jurbarkiečių ir 11 raseiniškių. Trenerio Artūro sportininkų pasiekimai: sėkmingiausiai sekėsi Ignui Šimkūnui ir Gabijai Šauklytei, kurie iškovojo pirmas vietas. Sidabro medaliu pasipuošė Naglis Žilaitis, bronzos apdovanojimus iškovojo Karolis Šimkūnas ir Simona Kulikauskaitė. Varžybose dalyvavo, tačiau be prizinių vietų šįkart liko jurbarkiečiai Matas Žilaitis, Matas Matonas, Airidas Sutkus, Eimantas Mačiulis, Žilvinas Urbonas, Radvilė Bendžiūtė. Trenerio Rolando (Raseiniai) sportininkai pasibaigus varžyboms turėjo 3 medalių komplektus: auksą – Nauris Vecrumba, sidabrą – Nojus Ivanauskas, bronzą – Simona Alijauskaitė. Bendroje medalių įskaitoje klubas „Kumite“ su 3 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medaliais užėmė 8 vietą iš 43 medalius iškovojusių klubų.