SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2018-11-13

Moksleivių taurės varžybose 8 medaliai

Kėdainiuose lapkričio 11 dieną vyko Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybos, kurias organizavo ir vykdė Lietuvos kyokushin karate federacija. Šiose varžybose dalyvavo 750 sportininkų iš 45 Lietuvos kyokushin karate klubų. Jurbarko klubą „Kumite“ atstovavo 14 trenerio Artūro Enčerio auklėtinių, iš kurių 8 iškovojo prizines vietas.

Vaikų amžiaus grupėje laimėjusi dvi kovas čempione tapo Gabija Šauklytė (-50kg). Matas Žilaitis (-35 kg) tarp 9 dalyvių įveikęs tris varžovus pasipuošė sidabro medaliu. Vicečempionu tapo Ignas Šimkūnas (-40 kg), kuris tarp 12 priešininkų įveikė 2 varžovus. Bronzą iškovojo Eimis Pocevičius (-45 kg) tarp 12 dalyvių iki pusfinalio žingsniavęs be pralaimėjimų. Trečioji vieta ir medalis atiteko ir Audronei Kubiliūtei (-45 kg).

Ignas Taurazevičius (-80 kg) jaunių amžiaus grupėje neturėjo stipraus varžovo tarp 6 dalyvių – įveikęs priešininkus iš Kėdainių, Akmenės ir Kauno tapo čempionu.

Dar 6 jurbarkiečiai Ąžuolas Kaubrys, Karolis Šimkūnas, Matas Matonas, Simona Kulikauskaitė, Naglis Žilaitis ir Eimantas Jakubaitis šįkart liko be apdovanojimų.