Paskelbta: 2020-03-12

Žemaitijos krašto XXIV-osios atviros komandinės-asmeninės šachmatų varžybos "Atgimimo ir "Žalgirio" taurė-2020"

Š. m. kovo 11 d. Tauragėje įvyko Žemaitijos krašto XXIV-osios atviros komandinės-asmeninės šachmatų varžybos "Atgimimo ir "Žalgirio" taurė-2020". Dalyvavo 21 komanda (82 šachmatininkai). Tai komandos iš Plungės, Gargždų, Tauragės, Raseinių, Šilalės, Akmenės, Kelmės, Telšių, Vilkaviškio, Palangos ir Jurbarko. Kai kurie miestai išstatė po kelias komandas.

Jurbarkui atstovavo trys komandos: Jurbarkas1(Pijus Greičius, Skomantas Juškaitis, Valentinas Jankūnas, Ignas Milius), Jurbarkas2 (Kristupas Meškauskas, Medeina Strokova, Kajus Kuncaitis, Timotiejus Vainauskas) ir Jurbarkas3 (Adrijus Adomaitis, Milda Strokova, Deimantas Šegžda, Vilius Šalkauskas). Asmeninėje įskaitoje puikiai žaidė Pijus Greičius. Pijus surinko 7.5 taško ir tapo Atgimimo ir Žalgirio taurės nugalėtoju.Medalius asmeninėje įskaitoje iškovojo dar du jurbarkiečiai. Medeina Strokova užėmė 1 vietą tarp mergaičių iki 12 metų amžiaus. Ignas Milius užėmė 2 vietą tarp berniukų iki 12 metų amžiaus. Medalius iškovojo Jurbarkas2 komanda. Jurbarkas2 iškovojo 3 vietą tarp moksleivių komandų. Komandinėje įskaitoje Jurbarkas1 (22.5 taško) iškovojo 7 vietą, Jurbarkas2 (15.5 taško) iškovojo 13 vietą, Jurbarkas3 (13.5 taško) iškovojo 17 vietą. Varžybos vyko 9 ratais, kiekvienam žaidėjui skiriant po 12+5 s. visai partijai. Dar vyko ir vaikų iki 9 metų turnyras, kuris vyko 7 ratais su ta pačia laiko kontrole kaip ir komandinis-asmeninis. Jame dalyvavo ir jurbarkiečiai Jonas Pauliukas, Ugnė Samoškaitė ir Agota Vainauskaitė.