SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2023-03-17

Lietuvos kaimo mokyklų mergaičių salės futbolo finalinės varžybos

Š. m. kovo 14 dieną Jonavos sporto arenoje vyko Lietuvos kaimo mokyklų mergaičių salės futbolo finalinės varžybos. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos sportininkėms šis turnyras virto tikru košmaru. Po netikėtai pralaimėtų pirmųjų varžybų Ukmergės Vidiškių pagrindiniai mokyklai ir 5-0 įveikusios Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją, klausutiškės paskutinėse varžybose susitiko su Jonavos r. Ruklos J. Stanislausko mokykla-daugiafunkcio centro komanda.
Pergalės atveju klausutiškės laimi čempionių titulą, sužaidus lygiosiomis – antros, pralošus tenkinasi trečiąją vieta. Po pirmojo kėlinio švieslentė rodė 0-0. Paskutinėmis antrojo kėlinio minutėmis praleisti įvarčiai, ir komanda tenkinasi trečiąja vieta. Pasak trenerio R. Slaviko, puikiu žaidimu džiugino Ugnė Čepauskaitė, Miglė Dubinskaitė, Emilija Pukelytė, Kamilė Pukelytė, Greta Bartusevičiūtė, Karolina Arlauskaitė, Vaida Arlauskaitė ir Radvilė Paulauskaitė.