jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

SKELBIMŲ LENTA

vasaros žaidynės   
Paskelbta: 2018-06-18

Naktinis krepšinis Jurbarke

Š. m. birželio 15 dieną nuo 19.00 val. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto aikštyne vyko Naktinio krepšinio turnyras, kurį organizavo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras kartu su partneriais Neformalia krepšinio mėgėjų grupe bei Jurbarko švietimo centru. Pasibaigus išankstinei registracijai, paaiškėjo ir komandų skaičius. Jų užsiregistravo 39. Iš viso 130 krepšininkų.

19.00 val. žaidimus pradėjo 1-osios (mišrios), 2-osios (2005 m. gimimo ir jaunesni) ir 3-osios (2002 m. gimimo ir jaunesni) grupių komandos. Jauniausiųjų grupėje žaidė 4 komandos. Susitikimai vyko rato sistema. Po atkaklių kovų trečiąją vietą iškovojo „Krepšinio broliai“ (Vakaris Kasperavičius, Armandas Rainys ir Kristupas Blažys), o sidabro medalius užsikabino „Uodai“ (Matas Briedis, Titas Januška ir Tomas Vyturys). Komanda „GMS“ tapo šios grupės nugalėtoja – tai Gabrielius Kavaliauskas, Meida Nausėdaitė ir Simas Kačerauskas.

3-joje grupėje  užsiregistravo 6 komandos. Buvo sudaryti 2 pogrupiai. Sužaidus susitikimus pogrupiuose, kovojama buvo pusfinaliuose, o po to finale ir kovoje dėl III-osios vietos. Komandos prizininkės atrodė taip:

I vieta – Kilpa (Erikas Pranskaitis, Elvijus Pinaitis ir Dominykas Pocevičius)
II vieta – Paulytis (Paulius Bacevičius, Rokas Pocevičius, Martynas Martinaitis ir Nedas Zorinas)
III vieta – Pypt ir trajakas (Gražvydas Navickas, Deividas Laucius ir Domantas Strimilas)

1-osios grupės – mišrios, kurioje žaidė viena mergina ir du vaikinai, komandų skaičius buvo 7. Jos taip pat buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Po sužaistų pusfinalių ir didžiojo bei mažojo finalo  susitikimų, komandos išsidėstė sekančiai:

I vieta – Du gražūs bachuriukai ir Gintarė (Arnoldas Vabalas, Edas Stanaitis, Gintarė Greičiūtė ir Daugilė Šarauskaitė)
II vieta – Didžioji kinų siena (Edita Vaišvilaitė, Haroldas Bartkus, Vladislovas Razumnovas ir Mangirdas Milmontas)
III vieta – Katjuu mažjukai? (Karolis Skrodenis, Gabrielius Bertašius ir Viktorija Dambrauskaitė)

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė.

Po įvykusio turnyro atidarymo ir mažųjų šokėjų pasveikinimo pasirodymo, 21.00 valandą kovas krepšinio aikštelėje pradėjo vyriausiųjų grupė (2001 m. gimimo ir vyresni). Šioje grupėje sulaukėme 22 komandų paraiškų. Susitikimai vyko rato sistema 4 pogrupiuose. Geriausios 2 kiekvieno pogrupio komandos pateko į atkrintamąsias, po to buvo žaidžiami pusfinaliai ir finalinės rungtynės. Komanda nugalėtoja tapo „Draugai“ (Linas Macijauskas, Lukas Damušis, Justas Sakalauskas ir Aurimas Švelnys). II-ąją vietą iškovojo – „KK Pasvalys“ (Justas Cetkauskas, Donatas Kasarauskas, Jonas Šlekys ir Mindaugas Vaičikauskas). Treti liko – „Happy 3 friends“ (Mangirdas Milmontas, Karolis Zakas, Vladislovas Razumnovas ir Harolis Bartkus)

Naktinio krepšinio turnyro vyriausios grupės apdovanojimai vyko laikrodžiui persisukus jau į birželio 16 dieną. Medalius ir nugalėtojų taurę bei turnyro vardinius marškinėlius įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Šis, antrus metus vykdomas Naktinio krepšinio turnyras sulaukia vis didesnio susidomėjimo jaunimo tarpe, tad  organizatorių bei jų partnerių nuomone, turėtų tapti tradiciniu vasaros pradžios renginiu.

Jurbarko rajono KKSC informacija

Foto galerija

Žiūrėta: 2435 kartai Atnaujinta: 2018-06-19