jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

SKELBIMŲ LENTA

vasaros žaidynės   
Paskelbta: 2018-08-29

2018 m. XI-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo savivaldybių atrankos varžybos Jurbarko zonoje

Rugpjūčio 18 dieną  Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos sporto bazėje vyko 2018 m. XI-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankos varžybos Jurbarko zonoje. Visus susirinkusius dalyvius pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Žaidynėse dalyvavo Jurbarko, Mažeikių, Plungės, Tauragės, Telšių ir Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybių komandos. Dalyviai varžėsi futbolo, tinklinio, krepšinio, šaškių, šachmatų, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo rungtyse.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro medaliais ir taurėmis, kuriuos jiems įteikė  centro direktorė Jolanta Kačerauskienė.

 Bendros įskaitos rezultatai:

Vyrų futbolas:
I vieta – Tauragės komanda
II vieta – Telšių komanda
III vieta – Jurbarko komanda (Mindaugas Oškutis, Karolis Giedraitis, Žydrūnas Statkus, Marius Kvedys, Tomas Mažeikis, Arnas Levanauskas, Nidijus Janavičius, Dainius Rekevičius)

Krepšinis  vyrai:
I vieta – Jurbarko komanda (Vaidas Greičius, Edas Stanaitis, Giedrius Stankūnas, Aistis Sandaras)
II vieta – Pagėgių komanda
III vieta – Tauragės komanda

Krepšinis moterys:
I vieta – Jurbarko komanda (Laura Strimaitienė, Gintarė Greičiūtė, Kristina Jakštienė, Jolanta Kačerauskienė)
II vieta – Šilalės komanda
III vieta – Telšių komanda

Krepšinis senjorai:
I vieta – Tauragės komanda
II vieta – Telšių komanda
III vieta – Mažeikių komanda

Tinklinis vyrai:
I vieta – Šilalės komanda
II vieta – Pagėgių komanda
III vieta – Mažeikių komanda

Tinklinis moterys:
I vieta – Šilalės komanda
II vieta – Telšių komanda
III vieta – Pagėgių komanda

Šaškės:
I vieta – Telšių komanda
II vieta – Tauragės komanda
III vieta – Jurbarko komanda (Raimondas Gedvilas, Virginijus Jagminas, Viktorija Gudaitytė, Darius Zinkevičius)

Šachmatai:
I vieta – Mažeikių komanda
II vieta – Telšių komanda
III vieta – Jurbarko komanda (Tomas Jankūnas, Valentinas Jankūnas, Evelina Račaitė)

Stalo tenisas:
I vieta – Mažeikių komanda
II vieta – Telšių komanda
III vieta – Tauragės komanda

Smiginis:
I vieta – Pagėgių komanda
II vieta – Telšių komanda
III vieta – Šilalės komanda

Virvės traukimas:
I vieta – Jurbarko komanda (Gintautas Bernotas, Tautvydas Kondrotas, Remigijus Toliušis, Rimantas Samoška, Arūnas Jackis, Donatas Jackis, Vaidas Bertašius, Tomas Kairaitis, Edmundas Gadliauskas)
II vieta – Šilalės komanda
III vieta – Telšių komanda
III etapas – finalinės varžybos – 2018 m. rugsėjo 15 d. Jonavoje, organizuoja ir vykdo Lietuvos asociacija „Sportas visiems“, Jonavos rajono savivaldybė ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centras.

Jurbarko rajono KKSC informacija

Foto galerija:

Žiūrėta: 3009 kartai Atnaujinta: 2018-08-29