jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

2022 m. gegužės 12-13 d. Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Marijampolės apskrities vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos atviruose čempionatuose.
Gegužės 12d. Sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo gim. 2009-2010 m., gim. 2011-2012 m. amžiaus grupėse. Jauniausioje amžiaus grupėje geriausius rezultatus pasiekė Astijus Kelneris 300 m bėgimo rungtyje rezultatu 59,36 s užėmė III vietą, (treneris A. Domeika), o Dominykas Karvelis 60 m bėgimo rungtyje - 9,95 s, III vietą (treneris A. Domeika). Sportininkės Milvydė Sabaliauskaitė šuolio į tolį rungtyje rezultatu 3,25 m užėmė, III vietą (trenerė L. Stanienė) ir Liepa Vančytė šuolio į aukštį rungtyje – 115 cm, III vietą (trenerė L. Stanienė).

 miesto projekto mazintas ženkliukas

Įgyvendinamas projektas „Jurbarko miesto sportuojanti bendruomenė - sveika bendruomenė“ projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0392. Š. m. gegužės 14 d. Jurbarko miesto senjorai ir projekto savanoriai lankėsi Zyplių dvare. Finansuojama Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Jurbarko sporto centras įgyvendina projekto ,,Sportuojantys senjorai – sveiki senjorai“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-5-1-2020) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas Jurbarko rajono kaimo vietovėse gyvenantiems senjorams.
Š. m. gegužės 13 d. nuo 13.00 val. iki 17.00 val., Eržvilko senelių globos namų salėje vyko fizinio aktyvumo ir sveikatingumo renginys ,,Senjorų kasdieninė mankšta ir meditacija“. Senjorai klausėsi paskaitos apie garso terapiją, mokėsi įvairių tempimo pratimų, kuriuos galės atlikti kasdien. Labai visus pradžiugino nugaros ir pėdų mankštos su aromaterapija bei jogos ir meditacijos pratimai.

2022 m. gegužės 7 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos sporto salėje vyko Vlado Locaičio atminimo veteranų krepšinio turnyras, kuriame paaiškėjo konkursų, nominacijų ir komandų prizininkių rezultatai.

Baudų metimo konkurso nugalėtojai:
Moterų grupėje – Renata Radišauskaitė „Šeduvos malūnas“, Radviliškio r. (7/10 taškų);
Vyrų grupėje – Martynas Remeikis „Autuoniukas“, Šilalė (7/10 taškų).

Tritaškių metimo konkurso nugalėtojai:
Moterų grupėje – Rasa Augustinienė „Šeduvos malūnas“, Radviliškio r. (5 taškai);
Vyrų grupėje – Renatas Zapolskis „Šamai“, Šilutė(8/8 taškai).

Naudingiausi turnyro žaidėjai:
Moterų grupėje – Loreta Slančiauskienė „Šeduvos malūnas“, Radviliškio r.;
Vyrų grupėje – Mindaugas Armonas „Autuoniukas“, Šilalė.

                                                Komandos prizininkės:

 Moterų grupėje:                                                                       Vyrų grupėje:

3 vieta – „JURBARKAS“, Jurbarkas                                        3 vieta – „NEMUNAS“, Jurbarkas

2 vieta – „UCH-MERGOS“, Ukmergė                                    2 vieta – „VĖJAS“, Šakiai

1 vieta – „ŠEDUVOS MALŪNAS“, Radviliškio r.                   1 vieta – „AUTUONIUKAS“, Šilalė.

2022 m. gegužės 7 d. Rygoje (Latvija) vyko tarptautinis dziudo turnyras ,,KYODAI“, kuriame dalyvavo 749 dziudo imtynininkai iš Lietuvos Latvijos, Estijos, Suomijos ir Lenkijos. Turnyre atstovavo Jurbarko sporto centro trenerės Dianos Arlauskaitės sportininkas Lukas Paulauskas, kuris sv. kat. iki +81 kg iškovojo bronzos medalį. Sveikiname Luką ir jo trenerę su puikiais pasiekimais.

2022 m. gegužės 7 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karate jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatai. Tai svarbiausios metų varžybos, kuriose kovojama ne tik dėl aukso medalio, bet ir dėl patekimo į Lietuvos rinktinę. Čempionate dalyvauja pajėgiausi kovotojai iš įvairių  Lietuvos kyokushin karate klubų. Šiemet Kėdainiuose dalyvavo per 330 sportininkų. Jaunučių grupėje jėgas išbandė jurbarkiečiai Matas Žilaitis, Ignas ir Karolis Šimkūnai, Matas Matonas, Ieva Skilinskaitė, Aleksandra Valošinaitė. Ievai ir Aleksandrai tai buvo pirmos tokio aukšto lygio varžybos, kuriose abi merginos, pasak jų trenerio Artūro nusipelno pagyrimo. Vaikinams šioje grupėje sekėsi skirtingai. Igno ir Karolio svorio kategorijoje -65 kg iš viso varžėsi 29 sportininkai, tad norint tapti čempionu buvo būtina laimėti 5 kovas. Karolis laimėjo pirmą kovą, tačiau antrame rate nepavyko įveikti varžovo. Ignas laimėjo dvi kovas ir pritrūko tik vieno žingsnio iki bronzos apdovanojimo. Matas Matonas kovojo -75 kg svorio kategorijoje ir tarp 15 sportininkų, įveikęs du priešininkus iškovojo trečią vietą bei tapo kandidatu į Lietuvos jaunučių rinktinę. Geriausiai varžybose sekėsi jurbarkiečiui Matui Žilaičiui. Svorio kategorijoje -50 kg Matas įveikė 4 varžovus ir tapo čempionu. Iškovojęs aukso medalį Matas pateko į Lietuvos jaunučių rinktinę ir atstovaus Lietuvą Europos kyokushin karate jaunučių čempionate, kuris šiemet lapkričio mėnesį vyks Bulgarijoje, Sofijos mieste. Jaunimo amžiaus grupėje jurbarkietė Simona Kulikauskaitė svorio kategorijoje +65 kg iškovojusi sidabro apdovanojimą, taipogi pateko į Lietuvos rinktinę ir kartu su Matu vyks į Bulgariją.

2022 m. gegužės 8 d. vyko Lietuvos jaunučių (gim. 2008/2009 m.) regbio čempionato II turas, kuriame dalyvavo Jurbarko sporto trenerio Daivaro Jonaičio sportininkai: U. Atkočaitis, A. Bessarabas, V. Dapkus, B. Griškus, D. Kareiva, J. Kornikas, A. Rimkutė, A. Volbikas. Jurbarko ,,Sporto centras“ įveikė Kauno SM ,,Gaja“ komandą rezultatu 12:5 ir nusileido pirmos vietos laimėtojai Vilniau ,,Sostinės Tauras-Geležinis vilkas“ komandai rezultatu 55:0. Pusfinalyje dėl 5-8 vietos rezultatu 45:0 nusileido Plungės ,,SRC-Dorbės“ komandai. Atkakliose kovose dėl 7-8 vietos rezultatu 15:17 Jurbarko ,,Sporto centras“ įveikė Vilniaus ,,Sostinės tauras-VRA“ komandą ir iškovojo 7 vietą. Geriausiu žaidėju jurbarkiečių gretose paskelbtas Ugnius Atkočaitis. Regbio varžybų sezonas tik prasidėjo, tikime, kad trenerio Daivaro Jonaičio komandai pavyks pasiekti kuo geresnių rezultatų ateities regbio kovoms.

Š. m. gegužės 6 d. Šiauliuose vyko 2022m. Lietuvos jaunių U14 komandų greitųjų šachmatų čempionatas.
Čempionatas vyko 7 ratai šveicariška sistema. Dalyvavo 12 komandų. Tarp jų Jurbarko SC komanda, kuriai atstovavo lentų tvarka Ignas Milius, Medeina Strokova, Dominykas Mačieža, Matas Keturauskas ir Deimantas Šegžda. Jurbarkiečiai žaidė pagirtinai, surinko 8 komandinius taškus ir užėmė 4 vietą. Juos aplenkė tik Vilniaus ,,Tauras-1“ (14 taškų, 1 vieta), Kauno SM ,,Gaja“ (10 taškų, 2 vieta) ir Panevėžio SC (9 taškai, 3 vieta).
Visi komandos nariai svariai prisidėjo prie užimtos vietos:
Ignas Milius (6 taškai, uždirbti 23,6 reitingo taško);
Medeina Strokova (4 taškai, uždirbta 12 reitingo taškų);
Dominykas Mačieža (4 taškai, uždirbta 3,4 reitingo taškų);
Matas Keturauskas (3 taškai);
Deimantas Šegžda (5 taškai).

Puslapis 1 iš 97