SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2022-06-16

Tarptautinis dziudo turnyras Siguldoje

Latvijoje, Siguldos mieste, birželio 11 d. vyko tarptautinis jau XIII dziudo turnyras, kuriame dalyvavo 252 sportininkai iš 25 Latvijos klubų, 2 Ukrainos, 1 Estijos ir 3 Lietuvos komandos (Jurbarko sporto centras, dziudo klubas Kario kelias ir Mažeikių dziudo klubas Dziudas). Jurbarko sporto centrui atstovavo Viliaus Paukščio 8 sportininkai: Kipras Jurkynas, Dovydas Beleckis, Ajus Beinarys, Justas Rinkevičius, Gabrielė Jakelaitytė, Emilija Jurkynaitė, Laurynas Brigadierius ir Vitoldas Čekaitis.

Kai kurie jau keletą kartų buvę varžybose Latvijoje (Brigadierius, Rinkevičius, Čekaitis ir Jakelaitytė), o kiti dar žengia pirmuosius žingsnius stipresniame lygyje, tad jiems buvo iškeltas tikslas semtis patirties ir stebėti aukštesnio meistriškumo sportininkų kovas.
Keturi iš mūsų kovojo dviejose amžiaus grupėse- su savo bendraamžiais ir su 1-2 metais vyresniais, kad būtų daugiau kovų.
Svorio kategorijoje iki 42 kg (U14 amžiaus grupė, 8 dalyviai), įveikęs tris varžovus, Laurynas Brigadierius tapo šio turnyro nugalėtoju. Laurynas kovėsi  ir U16 (42 kg, 4 dalyviai) grupėje, kur užėmė trečiąją vietą.
Svorio kategorijoje iki 46 kg (U14, 12 dalyvių) kovojęs Justas Rinkevičius, įveikęs tris varžovus, iškovojo bronzos medalį.
Svorio kategorijoje iki 52 kg (U16, 4 dalyvės), nugalėjusi vieną varžovę, Emilija Jurkynaitė taip pat laimėjo trečiąją vietą. Emilija kovėsi ir U14 (3 dalyvės) amžiaus grupėje iki 57 kg, kur liko trečia.
Svorio kategorijoje iki 66 kg (U16, 12 dalyvių) Vitoldas Čekaitis, įveikęs du varžovus, užėmė penktąją vietą.
Dovydas Beleckis svorio kategorijoje iki 42 kg (U12 grupė, 1 pergalė, 7 dalyviai)- penktas, o U14 grupėje (8 dalyviai)-septintas.
Kiti trys dalyviai pergalių neiškovojo, nors medalių ir buvo pelnyta.
Gabrielė Jakelaitytė tiek U14 (36 kg, 3 dalyvės), tiek U16 (44 kg, 3 dalyvės), kad ir kaip neblogai kovojo, bet liko trečia. Kipras Jurkynas (U12, 42 kg, 7 dalyviai) – penktas, o Ajus Beinarys U14 grupėje (66 kg, 4 dalyviai)- ketvirtas.