Paskelbta: 2023-03-15

Kario kelio dziudo turnyras Kaune

Kario kelio dziudo klubas kovo 12 dieną organizavo dziudo turnyrą, skirtą Kovo 11-osios dienai paminėti. Varžybose dalyvavo beveik 200 sportininkų iš įvairių Kauno klubų, Alytaus, Kėdainių, Jurbarko, Šilutės, Druskininkų. Turnyre aukso medalius pelnė Ajus Beinarys ir Emilija Jurkynaitė (tr. Vilius Paukštis), taip pat Evelina Muleikaitė (tr. Diana Arlauskaitė).
Sidabras įteiktas Amelijai Jurgilaitei, Auksei Maskolaitytei, Lėjai Babiliūtei, Ugnei Kavaliauskaitei, Deimantui Globiui ir Nojui Donauskui (tr. Vilius Paukštis) ir Albertui Liudvikui Kateivai, Ugnei Indriūnaitei, Tomui Dravininkui (tr. Diana Arlauskaitė).
Bronzos medaliai atiteko Herkus Valavičius, Gustė Liaudenskaitė, Kipras Jurkynas, Dovydas Beleckis, Lainas Antanaitis, Denisas Januškevičius ir Domantas Gabrielaitis (tr. Vilius Paukštis) taip pat Luknei Merkelytei, Gintarei Ribokovaitei, Jokūbui Birgiolui (tr. Diana Arlauskaitė).
Trenerio V. Paukščio sportininkai penktas vietas užėmė Šarūnas Antanaitis, Justas Beinarys, Artur Patlatiuk, Bogdan Mandziuk (visi penktas vietas užėmę laimėjo po 1-2 kovas).
Žemesnėse vietose liko Kornelijus Jurgilas, Modestas Vismantas, Dominykas Kvietkus, Illia Gordiienko ir Armandas Janavičius (tr. Vilius Paukštis).