Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 896

Paskelbta: 2017-06-01

Dziudo turnyras Smilgiuose

Gegužės 30 dieną Panevėžio r. Smilgiuose vyko Panevėžio rajono Savivaldybės administracijos organizuotas Smilgių gimnazijos dziudo turnyras.

Varžybose kovojo sportininkai iš Panevėžio, Panevėžio rajono, Biržų, Pasvalio ir Jurbarko. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centrui atstovavo penki dziudo kovotojai. Buvo varžomasi berniukų gimusių 2008 ir jaunesnių amžiaus grupėje, bei mergaičių, gimusių 2004 ir jaunesnių amžiaus grupėje.

Mergaičių grupėje, svorio kategorijoje iki 44 kg, Gabija Margelytė iškovojo bronzos medalį.

Berniukų grupėje geriausiai sekėsi Rapolui Povilauskui, kuris svorio kategorijoje iki 30 kg (2 pergalės, 6 dalyviai) pelnė sidabro medalį. Taip pat svorio kategorijoje Deividas Barzdaitis (2 pergalės) pelnė bronzos medalį, o prieš abu finalistus pirmavęs, bet pralaimėjęs Alanas Margelis šį kartą liko penktas. Svorio kategorijoje iki 34 kg Mantas Snudaitis liko penktas.