Paskelbta: 2018-04-17

Tarptautinis dziudo turnyras Alytuje

Balandžio 14 dieną Alytuje vyko  tarptautinis dziudo turnyras Pasaulio jaunimo U20 vicečempionui Aliui Bračiuliui atminti. Jį organizavo dziudo klubas „Budoka“, Alytaus miesto savivaldybė ir Alytaus rajono savivaldybė. Ant tatamių kovojo Lietuvos, Rusijos (Kaliningrado), Lenkijos ir Latvijos dziudo atstovai.
Jurbarko rajono komandą sudarė 10 sportininkų (smalininkiečiai ir viešviliečiai), iš kurių trys iškovojo medalius: du sidabro ir vieną - bronzos.
Geriausiai sekėsi Svajūnui Kondratavičiui ir Nojui Girdžiui, kurie laimėję po dvi kovas (pas abu svoriuose po 9 dalyvius) pelnė sidabro medalius. Bronzos medaliu buvo apdovanotas Paulius Ceinorius (1 pergalė, 4 dalyviai). Aukštą penktąją vietą užėmė Gvidas Ceinorius, laimėjęs vieną kovą prieš Latvijos kovotoją su mėlynuoju diržu.
Deividas Barzdaitis, Laurynas Brigadierius, Nidijus Kasparavičius, Vitoldas Čekaitis, Eimis Majauskas ir Paulius Margelis šįkart pergalių neiškovojo.

Kitos varžybos jauniesiems sportininkams jau po savaitės.
Šiame turnyre  dalyvavo ir jurbarkietis Augustas Šlyteris, kuris šiuo metu mokosi ir sportuoja Panevėžio A.Sargūno sporto gimnazijoje. Augustas pelnė taip pat sidabro medalį.

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro dziudo skyriaus treneris Vilius Paukštis

Žiūrėta: 1793 kartai Atnaujinta: 2018-04-17