jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2018-06-06

Puikios viešviliečių kovos Elektrėnuose

Dvi dienas birželio 2 ir 3 dienomis Elektrėnų ledo rūmuose vyko tarptautinis dziudo turnyras Vaikų Pasaulis- 2018.
Pirmą dieną ant tatamio U-12 amžiaus grupėje kovojo viešviliečiai Deividas Darzdaitis (sv. kat. iki 30 kg, 16 dalyvių), Nidijus Kasparavičius (sv. kat. iki 34 kg, 15 dalyvių) ir jurbarkietis Lukas Paulauskas (sv. kat. iki 55 kg, 2 dalyviai).
Lukas Paulauskas dukart nugalėjęs tą patį varžovą buvo pirmas, laimėdamas šio turnyro taurę ir medalį.  Deividas Barzdaitis, įveikęs tris varžovus, iškovojo trečiąją vietą. Nidijus Kasparavičius, nugalėjęs du kovotojus, bet pralaimėjęs kovas dėl išėjimo į finalą ir dėl treečios vietos, buvo penktas.
Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo buvęs Lietuvos generalinis policijos komisaras Visvaldas Račkauskas, kuris yra Elektrėnų dziudo klubo „Draugystė“ prezidentas, bei praeityje garsus imtynininkas Česlovas Jezerskas.
Antrą varžybų dieną keturi viešviliečiai atstovavo Jurbarko kraštui: Laurynas Brigadierius (sv. kat. iki 27 kg, 10 dalyvių, vaikų grupė), Deividas Barzdaitis (sv. kat. iki 30 kg, 6 dalyviai, jaunučių grupė), Samanta Barzdaitytė (sv. kat. iki 48 kg, 2 dalyvės, Sidabro medaliu džiaugėsi tris pergales iškovojęs ir tik finale po pratęsimo ir 5 min lygios kovos dviem metais vyresniam varžovui visgi pralaimėjęs Deividas Barzdaitis. Taip pat sidabro medalį pasipuošė Samanta Barzdaitytė, dukart kovojusi su ta pačia žaliąjį diržą turinčia varžove. Antroje kovoje Samanta pirmavo, bet likus apie 10 sekundžių visgi pralaimėjo. Pritrūko varžybų patirties. Juk tai tebuvo antrosios dziudo varžybos.
Bronzos medalius tądien pelnė Laurynas Birgadierius (2 pergalės) ir Gabrielė Gabrielaitytė (2 pergalės, nugalėta kaunietė su žaliuoju diržu). Gabrielei tai buvo taip pat tik antrosios gyvenime dziudo varžybos.
  Iškovoti net 6 medaliai. Šįkart varžybose pritrūko smalininkiečių dalyvavimo varžybose ir jų kaip visada puikaus dalyvavimo ir atstovavimo Jurbarko kraštui.

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro dziudo skyriaus treneris Vilius Paukštis

Žiūrėta: 2066 kartai Atnaujinta: 2018-06-06