Paskelbta: 2021-11-25

Sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkų startai Lietuvos moksleivių dziudo čempionatuose

Š. m. lapkričio 20 dieną Elektrėnuose vyko Lietuvos moksleivių (NDA) vaikų ir jaunių čempionatai. Jurbarko rajonui atstovavo ir Jurbarko SC trenerio Viliaus Paukščio sportininkai. Vaikų U13 grupėje Laurynas Brigadierius( sv. kat. iki 38 kg, 20 dalyvių), įveikęs 4 varžovus, iškopė į finalą, kuriame po atkaklios kovos pralaimėjo Alytaus atstovui. Laurynas iškovojo sidabro medalį.

Svorio kategorijoje iki 42 kg (17 dalyvių)  Justas Rinkevičius, nugalėjęs du varžovus, užėmė penktąją vietą. Šioje amžiaus grupėje dar kovojo Gabrielė Jakelaitytė (sv. kat. iki 32 kg, 5 dalyvės), Eivilė Gabija Mykolaitytė (sv. kat. +57 kg, 6 dalyvės) ir Ajus Beinarys (sv. kat. +60 kg, 22 dalyviai). Eivilei tai buvo tik antrosios varžybos, bet mergina stengėsi ir drąsiai kovojo. Ajus buvo ganėtinai lengvesnis už savo varžovą. Gabrielė šįkart taip pat pralaimėjo kovas. Pastariesiems trims sportininkams tai buvo pirmosios varžybos Lietuvos čempionate, tad jiems tik pradžia sportinėje karjeroje. Amžiaus grupėje iki 17 metų Nidijus Kasparavičius (sv. kat. iki 50  kg, 4 dalyviai), tapo Lietuvos moksleivių čempionu. Merginų grupėje Andrėja Girdžiutė (sv. kat. iki 70 kg, 5 dalyvės), įveikusi vieną varžovę, iškovojo bronzos apdovanojimą. Antrą varžybų dieną lapkričio 21 kovėsi jaunučiai U15. Deividas Barzdaitis (sv. kat. iki 42 kg, 11 dalyvių) nugalėjęs tris varžovus iškovojo Lietuvos moksleivių čempiono vardą. Nidijus Kasparavičius (sv. kat. iki 50 kg, 12 dalyvių),laimėjęs tris kovas laimėjo bronzos apdovanojimą. Per abi varžybų dienas dalyvavo virš 450 sportininkų.