SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2022-01-24

2022 m. atviras Lietuvos dziudo jaunučių ir jaunių čempionatas

Š. m. sausio 14-15 dienomis, Kėdainiuose vyko 2022 m. atviras Lietuvos dziudo jaunučių ir jaunių čempionatas. Jame dalyvavo Jurbarko sporto centro trenerės Dianos Arlauskaitės treniruojami sportininkai: V. Česnakaitė, A. Martinkevičiūtė, G. Noreikaitė, L. Paulauskas, G. Margelytė, E. Sabaliauskas. Jaunučių (U15) amžiaus grupėje savo svorio kategorijose bronzos medaliai atiteko G. Noreikaitei (-48 kg.) ir V. Česnakaitei (-70 kg.), penktąją vietą užėmė A. Martinkevičiūtė (+52 kg.). Jaunių (U18) amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje penktąją vietą užėmė L. Paulauskas (+90 kg.).

Lietuvos atvirajame dziudo jaunučių U15 čempionate dalyvavo ir 6 Jurbarko sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkai: Gabrielė Jakelaitytė (sv. kat. iki 36 kg, 3 dalyvės), Justas Rinkevičius, Laurynas Brigadierius, Deividas Barzdaitis (visi svorio kat. iki 42 kg, 21 dalyvis), Kostas Kvietkus ir Vitoldas Čekaitis (abu svorio kat. iki 66 kg, 10 dalyvių). Įveikusi abi varžoves, Gabrielė Jakelaitytė tapo Lietuvos jaunučių dziudo čempione.Nugalėjęs du varžovus ir tik finale po įtemptos kovos pralaimėjęs finalą, sidabro medalį iškovojo Kostas Kvietkus. Šioje pat svorio kategorijoje laimėjęs dvi kovas, bronzos apdovanojimą pelnė Vitoldas Čekaitis. Beje, Vitoldas ir Lietuvos Sambo jaunučių čempionate lapkričio mėnesį buvo trečias. Įveikęs 5 varžovus, bronzos medalį laimėjo Deividas Barzdaitis. Justas Rinkevičius ir Laurynas Brigadierius iškrito šįkart iš varžybų jau po pirmųjų kovų. Justas pralaimėjo Deividui Barzdaičiui (kuriam tai buvo antroji kova), o Laurynas po įtamptos kovos turėjo pripažinti Kauno atstovo pranašumą. Varžybose dalyvavo Lietuvos 35 klubų ir sporto centrų sportininkai bei svečiai iš Latvijos miestų: Rygos ir Saldus. Iš viso jaunučių grupėje varžėsi 163 kovotojai. Varžybos vyko ant dviejų tatamių 7 valandas.