SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2023-03-14

Krepšinio mėgėjų 5x5 turnyras

2023 m. kovo 11 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje vyko krepšinio mėgėjų 5x5 turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame varžėsi 4 komandos: ,,Trespir“ (Jurbarkas), ,,Smalininkai“ (Jurbarko r.) ir ,,Viešvilė“ (Jurbarko r.) ir ,,Žalgirio“ Garbės klubas (Kaunas).

Po įnirtingų kovų turnyre triumfavo Jurbarko „Trespir“, antrąją vietą užėmė Kauno ,,Žalgirio“ Garbės klubas, trečiąją vietą iškovojo Jurbarko r. ,,Smalininkai“, ketvirtąją – Jurbarko r. ,,Viešvilė“.
Turnyro dalyviai jėgas išbandė ,,Snaiperio“ konkurse, kurį laimėjo Jurbarko „Trespir“ komandos žaidėjas Virginijus Zaranka.
Turnyro nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Kauno ,,Žalgirio“ Garbės klubo prezidentas Modestas Paulauskas.
Minėdami kovo 11 – ąją dieną – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Jurbarko krepšinio mėgėjai kartu su Kauno ,,Žalgirio“ Garbės klubu aikštėje ne tik atidavė visas jėgas bet ir sustiprino draugiškus ryšius sporto srityje.