Paskelbta: 2022-11-21

Vidurio Lietuvos taurės varžybose iškovoti 32 medaliai

Š. m. lapkričio 22 dieną Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko vidurio Lietuvos kyokushin karate taurės varžybos, į kurias susirinko rekordinis sportininkų skaičius  - virš 450. Ant keturių tatamių jėgas išbandė kovotojai iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Rietavo, Marijampolės, Raseinių, Kuršėnų, Jonavos, Alytaus, Jurbarko. Šešių valandų trukmės varžybose buvo išdalinti daugiau kaip 130 medalių komplektai bei trys komandinės taurės, kurias įsteigė LR Seimo narys R. Juška. Jurbarkiečiai šiose varžybose iškovojo 32 medalius.
Aukštesnėje klasėje (sportininkai turintys aukštesnius diržus) čempionų taures rankose laikė:
Aistis Kasparaitis (-40 kg).
Sportininkai, kovoję žemesnėje B klasėje iškovojo 22 medalius. Vytautas Alaunis, Airintas Griškus, Lukas Laurinaitis, Džiugas Petraitis užėmė pirmas vietas; Motiejus Samys, Kajus Donauskas, Viltė Daunytė, Goda Barčytė, Nojus Norkaitis – antrąsias vietas; bronzos medaliais pasipuošė Neilas Karčiauskas, Aras Šakaitis, Domas Narbutas, Paulius Mickūnas, Kristupas Šimkus, Adomas Batarūnas, Armandas Simokaitis, Jonas Karpavičius, Vytis Stasiūnaitis, Dovydas Būdininkas, Emilis Kasparaitis, Tėja Mikalopaitė, Emilis Muraškinas. Po atrankinių kovų pralaimėję pajėgesniems varžovams iš varžybų pasitraukė jurbarkiečiai Mantas Plėšikaitis, Kristupas Muraškinas.

Žiūrėta: 304 kartai Atnaujinta: 2022-11-21