SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2023-03-07

Kyokušin karate ,,Let's join the fight together“ varžybos

Š. m. kovo 4 d. Kaune vyko kyokušin karate varžybos ,,Let's join the fight together“, kuriose iš viso dalyvavo 600 dalyvių. Jurbarko sporto centras ir ,,Kumite“ sporto klubas delegavo 8 sportininkus. Po atkaklių kovų Jurbarko sporto centro trenerio Artūro Enčerio auklėtiniai iškovojo 5 prizines vietas: Matas Matonas – I vietą (svo. kat. - 75 kg laimėtos 3 kovos.), Karolis Šimkūnas – I vietą (svo. kat. – 70 kg. laimėtos 3 kovos), Benas Jonaitis – II vietą (svo. kat. - 45 kg. laimėtos 2 kovos), Matas Žilaitis iškovojo trečią vietą ( svo. kat. - 55 kg.). Kyokushin karate „Kumite“ sporto klubo atstovas - Ignas Šimkūnas iškovojo pirmąją vietą (laimėtos 3 kovos svo. kat. - 65 kg.). Džiaugiamasi ne tik laimėjimais, bet ir galimybe prisidėti prie kilnaus tikslo - dalis startinio mokesčio bus skirta sunkiomis ligomis sergantiems vaikams.