Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 896

Paskelbta: 2017-10-26

Kaune – 4 vicečempionai

Klubo  “Kumite” ir KKSC sportininkai spalio 21 dieną dalyvavo Kauno atvirame kyokushin karate kata rungties čempionate. Nors dalyvių skaičius nebuvo didelis (apie 70), tačiau dėl čempiono vardo vyko įnirtingos kovos. Vaikų-jaunučių-jaunių amžiaus grupėse klubas ir KKSC delegavo 7 sportininkus. Vietos pasiskirstė sekančiai: Radvilė Bendžiūtė (jaunučiai) ir Airidas Sutkus (vaikai) iškovojo sidabro apdovanojimus, o Matas Matonas (vaikai) bronzos medalį. Dalius Jakštys (vaikai) užėmė 4 vietą. Visus šiuos sportininkus treniruoja treneris Artūras Enčeris.  Trenerio Rolando Kringelio (Raseiniai) auklėtiniai iškovojo 3 medalių komplektus: jaunučių grupėje 2 vietą užėmė Aivaras Aleksandravičius, vaikų grupėje 2 vietą iškovojo Jaunius Dobilas. Nojui Ivanauskui (vaikai) atiteko bronzos medalis.