Paskelbta: 2019-10-29

Kyokushin karate varžybos ,,Vidurio Lietuvos taurė 2019“

Š. m. spalio 26 d. Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko kyokushin karate ,,Vidurio Lietuvos taurė 2019“ varžybos. Jose dalyvavo 14 Lietuvos kyokushin karate klubų, 300 sportininkų iš Kauno, Kuršėnų, Alytaus, Raseinių, Marijampolės, Šiaulių, Klaipėdos, Jonavos ir Jurbarko.

Jurbarko rajono kūno kultūros sporto centrą atstovavo trenerio A. Enčerio treniruojami sportininkai: Aistė Eigėlytė, Matas Matonas, Naglis Žilaitis, Mantas Zakaras, Benas Jonaitis, Ignas Šimkūnas, Tajus Trumpickas, Astijus Budelskas, Dominykas Budelskas, Nojus Budelskas, Augustinas Valošinas, Ignas Taurazevičius, Emilija Kasputytė. Po atkaklių kovų aukso medalius iškovojo: Aistė Eigėlytė (U10, -50 kg, laimėjo 2 kovas, Matas Matonas (U12, -65 kg, laimėjo 2 kovas), Naglis Žilaitis (U16, -65 kg, laimėjo 2 kovas). Vicečempionais tapo Mantas Zakaras (U8, -25 kg, laimėjo 1 kovą), Benas Jonaitis (U10, -30 kg, laimėjo 1 kovą), Ignas Šimkūnas (U12, -40 kg, laimėjo 2 kovas). Bronzą iškovojo Tajus Trumpickas (U16, +80 kg), Astijus Budelskas (U10, -40 kg), Dominykas Budelskas (U10, -40 kg), Nojus Budelskas (U10, -35 kg, laimėjo 1 kovą), Augustinas Valošinas (U10, -35 kg), Ignas Taurazevičius (U18, -80 kg), Emilija Kasputytė (U16, -60 kg). Komandinėje įskaitoje pagal laimėtų kovų skaičių tarp 14 klubų pirmąją vietą iškovojo Kuršėnų klubas „Dao“, antrąją Kauno klubas „Fudoshin“, trečiąją Alytaus klubas „Mohikanas“. Kyokushin karate ,,Vidurio Lietuvos taurė 2019“ varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis.