Paskelbta: 2022-05-27

Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Dzūkijos taurė – 2022“

2022 m. gegužės 25 d. Alytuje, Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Dzūkijos taurė – 2022“. Varžybose sportininkai rungtyniavo dvejose amžiaus grupėse.

Jaunučių amžiaus grupėje Jurbarko sporto centro trenerės L. Stanienės sportininkė Augustė Pranskaitytė šuolio į aukštį rungtyje, rezultatu 1,45 m. iškovojo III vietos taurę; Atėnė Bosikytė šuolio į tolį rungtyje, rezultatu 3,51 m. iškovojo 4 vietą; Rūtenis Gervylius 100 m bėgimo rungtyje - 14,49 m., 13 vietą. Jurbarko sporto centro trenerio A. Domeikos jaunučiai: Goda Kvietkutė 400 m bėgimo rungtyje – 8 vietą (1:09,09); Patricija Babiliūtė 200 m bėgimo rungtyje – 30,78 m, 27 vietą; Kajus Smetonis 400 m bėgimo rungtyje – 6 vietą (1:04,72). Jaunių grupėje Irma Lukoševičiūtė šuolio į tolį rungtyje nušoko 4,25 m ir iškovojo II vietos taurę (trenerė L. Stanienė). Kiti jauniai Airidas Sutkus 100 m bėgimo rungtyje - 12,80 s, 7 vietą (trenerė L. Stanienė), Ugnė Gudžiūnaitė disko metimo rungtyje - 26,69 m, 4 vietą (trenerė V. Kokarskaja).