Paskelbta: 2017-01-13

Lengvaatlečiai Lietuvos rajonų jaunimo ir jaunių pirmenybėse

Š. m. sausio 13–14 d. vyko Lietuvos rajonų jaunimo ir jaunių pirmenybės Panevėžyje. Šiose varžybose geriausiai pasirodė trenerės Violetos Kokarskojos auklėtinis Tomas Sabašinskas. Sportininkas šuolio į tolį ir rutulio stūmimo rungtyse buvo nenugalimas ir pajėgiausias. Tomas nušoko 6,71 m, rutulį nustūmė 15,95 m ir pagerino savo asmeninius rezultatus abiejose rungtyse.

Taip pat gerai pasirodė trenerės Laimutės Stanienės šuolininkai: jaunimo amžiaus grupėje Kostas Knašys į tolį nušoko 6,04 m ir užėmė III vietą, trišuolio rungtyje nušoko 12,91 m, pagerino savo asmeninį rezultatą ir užėmė I vietą. Jaunių amžiaus grupėje Kamilė Galdikaitė tolio rungtyje užėmė III vietą tik 1 cm. nusileidusi II-os vietos laimėtojai, o trišuolio rungtyje pagerino savo asmeninį rezultatą, nušokusi 10,59 m užėmė III vietą. Jaunimo amžiaus grupėje Renata Jasevičiūtė trišuolio rungtyje užėmė III vietą.

Asmeninius rezultatus pagerino Martynas Gaižauskas, rutulios stūmimo rungtyje, nustūmė 12,69 m (V vieta), Luko Druktenio toje pačioje rungtyje rezultatas 11,36 m, Aironas Zigmantavičius 60 m bėgimo ir šuolio į tolį rungtyse, Edvardas Matuzas trišuolio rungtyje nušoko 11,26 m.

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos trenerė Laimutė Stanienė

Žiūrėta: 5089 kartai Atnaujinta: 2017-02-27