Paskelbta: 2019-10-11

Marijampolės savivaldybės vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas

Š. m. spalio 4 d. Marijampolėje, vyko Marijampolės savivaldybės vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas. Šiame čempionate savo jėgas išbandė ir Jurbarko raj. kūno kultūros ir sporto centro trenerių Violetos Kokarskajos, Laimutės Stanienės ir Antano Domeikos auklėtiniai. Jurbarkiečiai parsivežė 5 medalius.

Lukas Palubeckas (tr. L. Stanienė) šuolio į aukštį rungtyje iškovojo antrąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje tapo čempionu. Trečiąją vietą užėmė Airidas Sutkus (tr. L. Stanienė) 60 m. bėgimo rungtyje. Taip pat bronza iškovojo ir Irma Lukoševičiūtė (tr. L. Stanienė) šuolio į tolį rungtyje. Povilas Paulikas (tr. A. Domeika) užėmė 3 vietą šuolio į aukštį rungtyje.