Paskelbta: 2021-10-05

Marijampolės atviras lengvosios atletikos čempionatas

2021 m. spalio 1 d., Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo atvirame Marijampolės savivaldybės vaikų ir jaunučių čempionate.

Varžybose dalyvavo jaunieji sportininkai iš Marijampolės, Kauno, Vilkaviškio, Šakių, Prienų, Kazlų Rūdos, Elektrėnų ir Lenkijos Siedlce miestų. Savo jėgas išbandė 39 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai treniruojami trenerių L. Stanienės, V. Kokarskaja ir A. Domeikos. Daugelis jaunųjų Jurbarko rajono KKSC sportininkai pasigerino savo asmeninius rezultatus. Šuolio į aukštį rungtyje Augustė Pranskaitytė ir Rapolas Povilauskas peršoko 140 cm abu pagerino savo asmeninį rezultatą ir iškovojo pirmąją vietą. 60 metrų bėgimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Patricija Babiliūtė ir antrąją vietą Urtė Gustaitė, taip pat 100 metrų bėgime antrą vietą iškovojo Airidas Sutkus. 300 metrų bėgimo rungtyje Goda Kvietkutė iškovojo pirmąją vietą ir šuolio į aukštį rungtyje trečiąją vietą. Šuolio į tolį rungtyje Minijus Janavičius iškovojo trečiąja vietą. Rutulio stūmimo rungtyje Liepa Šukutytė iškovojo trečiąją vietą, Astijus Žičkus antrą vietą. Dalis Jurbarko sporto centro lengvaatlečių dalyvavo varžybose pirmą kartą, tad jų pasiekti rezultatai teikia vilčių ateinančiose varžybose.